Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány sokszor figyelem és ő is néz engem. Tetszhetek neki vagy mi? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Na szóval szerelmes vagyok egy lányba èn 15/f ő 15/l sokszor figyelem ès amikor èpp nem őt figyelem hanem az órára figyelek v valami akkor meg ő nèz engem ritkán beszèlünk de ha igen akkor jól elvagyunk. kicsit visszahúzódó vagyok egy 1ève törtèn rossz vègű szerelem miatt ezèrt kicsit fèlek komolyabban közeledni felè szerintetek azèrt nèz mert èrdeklem vagy csak azt nèzi h mit figyelem folyton (
2012. máj. 13. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
15/f ő ? netán fő? :P az sok :DDDD (trolling) beszélgessetek egy kicsit többet. Hogyha nagyon jól el vagytok.
2012. máj. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát lehet ugy kellene csak nem nagyon merek közeledni hozzá sajnos ilyen elcseszett vok :-$
2012. máj. 14. 12:39
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem azért néz mert érdekled.beszéljetek többet, ismerkedjetek össze.ha egy pillantásra egymásra néztek akkor gyorsan elfordítja a fejét?? mert ha igen akkor te is tetszel neki:) 14/l
2012. máj. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!