Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Torta formát vettem, az is b*zis?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Torta formát vettem, az is b*zis?

Figyelt kérdés
Egyedül élő fickó vagyok, szeretem az édességet, ráállok a sütésre... Találtam olyan tetsző receptet, amihez torta forma kell. Manapság sok mindenért előítéletekkel vannak...
2012. máj. 14. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyan már, srác vagyok, de ha ez b*zis, akkor nem akarok ezen a bolygón élni. Szerintem király vagy, én is meg akarok próbálni ilyesmit, mert szeretem a hasam! :)

Különben is, ki tudja mikor jöhet jól, ha lesz párod főleg klassz meglepni valami sütivel.

2012. máj. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dehogy b*zis, sőt, sok nő értékeli, ha a pasi a konyhában is tud alkotni.
2012. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Megtaníthatnád a bátyámat is sütni-főzni, mert már az agyamra megy. Amióta nincs barátnője, engem cseszeget folyton, hogy főzzek neki.

/L

2012. máj. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ennyi erővel a cukrászok mint melegek xDD

amúgy nem ): ez egyátalán nem b*zis. sztem aranyos dolog ha egy pasi tud sütni:D

2012. máj. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Huhhh, megnyugodtam! :) Sok mindenért furán néznek rám sokan, "habarás, rántás, vasalás, habverő, stb."...
2012. máj. 14. 16:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne az? Én kifejezetten szeretek ha olyan kedvem van. Egyszer csináltam Raffaello tortát. Magamra is én főzök. Szerintem előny ha egy férfi tud főzni. Főleg ha jól! 23F
2012. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pbalage válasza:
én cukrász vagyok de mégsem vagyok b*zi és a szakma sem b*zis :D nem is hinnétek mennyire kemény szakma...
2012. máj. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!