Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más is, akit ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, akit ennyire megvisel, hogy nincs párja és képes sírni is időnként emiatt?

Figyelt kérdés

2012. máj. 14. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Engem csak az b*sz fel, hogy mindenkinek összejött már legalább egy csaj, nekem meg semmi.
2012. máj. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Sírni? Soha. Ahhoz sokkal több kell.
2012. máj. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
van ilyen. magányos vagy.
2012. máj. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
ugye ti mind lányok vagytok? :O
2012. máj. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Sírni? Mert? Ugyanmár :D Van életem ettől függetlenül is :D

És ezt nőként mondom.

2012. máj. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Ha állandoan vissza utasitást megalázást kapsz akkor igen van értelme
2012. máj. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Diavolino44 ***** válasza:
Szerintem meg fiuk...
2012. máj. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

ma 15:53


Neked legalább van.


De nekem nincs, semmi sem jött még össze egy lánnyal sem, fiúként sokkal nehezebb érvényesülni a pártalálásban szerintem. Csak a visszautasításokat kaptam, a sok-sok csajozási technikával sem értem el semmit igazából. Megtörtem. Kezdem reménytelennek látni az életem, nem kellek én senkinek sem.

2012. máj. 14. 16:02
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Valamit nem értek bennetek,én is pasi vagyok,de tudom,amit ugylátom legtöbben nem:nem gyengeség,erő kell ahhoz,hogy be merjétek vallani ,ha valami fáj,és ha sírtok is miatta.Én a felnőttkori életemben 2x sírtam,amikor meghalt a nagyapám,aki sokkal jobb volt hozzám,és jobban szerettem,mint az apámat.És amikor az épp menyaszonyom kidobott,és szerettem is őt akkor még.Mindkettő olyan volt,amit senki más erőszakkal nem érhetett volna el.Én,aki be merem vallani,sokkal erősebb vagyok,mint ti,akik tagadjátok az érzéseiteket.Csak az élettelen dolgok nem sírnak.
2012. máj. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Engem is megvisel, de már nem tudok sírni miatta. A hiány, amit érzek, szavakkal kifejezhetetlen.

23F

2012. máj. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!