Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kell nekem ez e lány!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kell nekem ez e lány!

Figyelt kérdés

Olyan lány tetszik akit abszolút nem érdeklek. Régebben úgy vettem észre hogy bír engem de ma már hozzám se szól. Nem tudom mi változhatott meg.

Mióta csak megláttam azóta nem tudok más lányra gondolni, más lányba nem látom meg a szépet.

Írtam neki hogy szeretnék vele beszélni valamikor, elég ha csak pár percet de úgy vettem észre hogy nem hajlik a dologra. Hogy tudnám mégis rávenni?

Nem tudom mi a baja, soha nem bántottam meg.


Ne írjátok hogy lesz majd másik lány meg majd elfelejtem stb.

Addig nem adom fel ameddig ő a szemembe nem mondja hogy nem akar tőlem semmit.


2012. máj. 14. 21:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Amugy hanyadikosok vagytok?Persze,ha szabad ilyet kérdeznem?
2012. máj. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!