Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a teendő? Töbii lent!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő? Töbii lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy eléggé bosszantó dolog az életemben és pedig a bőrszín,eléggé barna bőrű vagyok,és ez idegesít.

Eléggé idegesítő,hogy mindenki c*gánynak hisz pedig nincs is bennem vagyis anyámról apámról nincs vagyis nem tudok róla,és így eléggé nehezen megy a csajozás 10lányból 9azt mondja,hogy hülye c*igány vagy nem beszélek veled!

És még csak 17éves vagyok és már ez miatt nagyon sokan utasítottak el,mert nem hiszik,hogy magyar vagyok!

Valami tipp? Bármit megcsinálok csak fehéregyek ki!

Akár bőrgyógyászat is szóba jöhet,ha van ott valami bőrfehérítési lehetőség!

Üdv egy 17éves fiú


2012. máj. 15. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a cipőben járok. Ezt meg kell szoknod az emberek ilyenek, ha különbözöl akkor te senki vagy. Ez nekem már állásinterjún is okozott hátrányt, de a barátaim soha nem foglalkoztak vele.Egyszóval kit ezért, kit azért, de valamiért mindig piszkálni fognak. Fogadd el magad és szard le ki mit mond, viszont párkapcsolataimban egyszersem volt hátrány, aki szeret elfogad. Nem tudok tippet adni, ha élne michael jackson tőle kérhetnél tanácsot!:)
2012. máj. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát engem nagyon zavar,hogy így lenéznek pedig csak az a r*hadék bőrszín az -.- húúú
2012. máj. 15. 14:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Á, idővel megszokod! Én sem vagyok roma, mégis röhögnek rajtam!
2012. máj. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Remélem :)
2012. máj. 15. 15:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mikor röhögnek rajtam avval szoktam hárítani hogy keresek rajtuk valamit ami nem tökéletes, és azon viccelődöm hogy de jó hogy nekem csak ennyi a problémám!
2012. máj. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem pl kifejezetten a sötét bőrűek jönnek be (természetesen ha nem c-típusúak). szóval tuti, hogy van olyan lány, akinek épp te vagy az esete, csak győzd kivárni :D 16/L
2012. máj. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!