Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ciki ha ezt írom neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ciki ha ezt írom neki vagy ne is írjak neki inkább? 17/f

Figyelt kérdés
Van egy lány annyi idős mint én egy suliba jártunk de ő már átment egy másikba és én össze akartam vele jönni de azt mondta hogy gyerekes vagyok agyilag.Ma láttam a metrón és hirtelen nem is ismertem meg mert annyira jól nézett ki és nem tudom hogy írjak e neki most hogymár nem járunk egy suliba hogy pl fuu nyugtass meg hogy ma nem téged láttalak a metrón mert ketté állt a farkam vagy valami..mit írjak neki vagy írjak egyáltalán?
2012. máj. 15. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
"fuu nyugtass meg hogy ma nem téged láttalak a metrón mert ketté állt a farkam vagy valami" ezt akarnád írni neki?? És nem érted mért mondta hogy gyerekes vagy?
2012. máj. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de akkor mit írjak neki?
2012. máj. 15. 16:56
 3/9 anonim válasza:
szerintem nyugodtan írj neki. én írnék a helyedben, persze nem ilyet h "ketté állt a farkam", de megkérdezheted, hogy ő lehetett e az akit láttál, hogy hogy van ... stb.
2012. máj. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyen embernek nem válaszolnék ha megbocsátasz.Mennyi agyad van neked?Már akkor sem kellettél neki amikor nem volt ilyen szép...Most még ki is röhög majd mellé.-
2012. máj. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de konkrétan mit írjak neki nincs valakinek valami jó ötlete? :/
2012. máj. 15. 16:59
 6/9 anonim ***** válasza:
mond azt neki,hogy szia,ma te voltál a metrón? nagyon csini voltál. :D és találd meg a közös témát
2012. máj. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké köszi :D
2012. máj. 15. 17:03
 8/9 anonim válasza:
Kezd egy vele barátságosan ismerkedni próbálj találkozókat szervezni és amikor már nagyon jó barátok lettetek akkor féléken mond meg neki hogy tetszik neked.Úgy hátha sikerül össze jönni nektek. De amit írtál "fuu nyugtass meg hogy ma nem téged láttalak a metrón mert ketté állt a farkam" azt nehogy leírd neki mert ez undorító és tuti nem jön be neki.
2012. máj. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nekem valaki ilyet írni vagy nem válaszolnék, vagy elküldeném melegebb éghajlatra.


Írhatsz neki nyugodtan, lehet utalni arra, hogy láttad a metrón és nagyon csinos volt, de nem ilyen stílus. A legtöbb normális lány a falra tudna mászni, ha ilyet írnak nekik.


Inkább írj neki valami olyasmit, hogy láttad ma a metrón és nagyon csinos volt/nagyon jól áll neki az a felső/különösen megtetszett a cipője/akármi. Felvetheted egy találkozás ötletét, kérdezd meg, lenne-e kedve elmenni veled sétálni, beülni egy kávézóba vagy valami. :D

17/L

2012. máj. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!