Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki valóban leszbikus/meleg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki valóban leszbikus/meleg, az már egész kicsikorában is érzi?

Figyelt kérdés
És ha valaki leszbikus/meleg akkor lehet szerelmes a másik nembe? (nem is egyszer)

2012. máj. 15. 17:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Igen érzi.

Szerelemes? Attól függ. Van akit nem mozgat meg a másik nem képviselője és csak a sajátja érdekli, azt kívánja testileg és lelkileg is. Van aki meg képes szerelmes lenni ellenkező nembe is, meg a sajátjába is. Az már inkább hajlik a biszexualitás felé. Van aki kíváncsi a saját nemére, és csak kalandot keres, de nincsenek komoly tervei, céljai. A kíváncsiság meg nem bűn.


A leszbikus is meleg. A meleg/homoszexuális, az egy összefoglaló jelző, ami alatt a férfi és a női(leszbikus) embereket értjük.

2012. máj. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Én már kiskoromban is vonzódtam lányokhoz, de azt hittem normális.. majd kiderült hogy nem :)
2012. máj. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Bandita71 ***** válasza:
95%
Engem kis koromtól izgatott mind a két nem és és volt is szexuális kapcsolatom mind a kettővel a mai napig is izgat, annak ellenére hogy nős vagyok és gyerekeim is vannak! Ámbár a jelenlegi kapcsolatom hanyatlik és egyre jobban fel tör bennem a saját nemem iránti vágy és nem tudom /vagy nem akarom/irányítani!
2012. máj. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Az előttem szólókhoz hasonlóan nálam is voltak árulkodó jelek egészen kicsi koromtól fogva, amelyek visszagondolva most már értelmet nyertek. :)


22/F

2012. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

"kiskorában" hát attól függ mit veszünk annak.

Én saját magam nem emlékszem rá hogy volt-e gyerekként olyan érzésem hogy szerelmes volnék egy fiúba. De 12 évesen már egyértelmű érzések voltak bennem, illetve a melegségemre utaló szexuális vonzalom.

22/F

2012. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

19/F

Én már 9 éves korom óta éreztem hogy, a fiúk jobban érdekelnek mint a lányok.A vonzalmamat amit a fiúk iránt éreztem elfedtem egy olyannal hogy, "én fiú vagyok nem szerethetem ugyanazt ami én is vagyok" és azóta titkolom a világ elöl azt hogy, a fiúkat szeretem nem pedig a lányokat! :(

2012. máj. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem... van, hogy valaki 2 gyerek után 50 évesen jön rá, hogy neki más kell...
2012. máj. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Ja én 3 évesen egy Melinda nevű lányt kértem karácsonyra, 5 évesen pedig B.B Zsaniba voltam szerelmes. Akkor volt egy ovis szerelmem akit Márknak hívtak. Aztán szünet, 13 évesen 1 év heteró korszakom volt. De 14 évesen beleszerettem egy lányba és azóta is csak lányok tetszenek.
2012. máj. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Nálam is voltak jelek már 8-9 éves koromban is, szerelmes voltam egy szintén lány osztálytársamba. Akkor nem gondoltam, hogy ez "nem szokványos". Nem is tudtam róla, hogy van olyan, hogy meleg és hetero.

Szóval ott motoszkált a fejemben olyan 14 éves koromig, de különösebb jelentőséget nem tulajdonítottam neki. A szex érdekelt, de a kapcsolat nem. Hogy ki kivel jön össze és kivel nem az hidegen hagyott. Tehát nem tudtam biztosan, hogy leszbikus vagyok, de nem is érdekelt.

15 évesen már tisztában voltam vele, végül 17 évesen az első nagy szerelem teljesen bebizonyította és most 19 évesen se változott meg semmi. :) Kivéve az első nagy szerelmet, de jelenleg is egy lány meghódításán fáradozom.

2012. máj. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
már általános sulis koromban egyértelműen éreztem, de még korábban is, szüleim behoztak egy csajos posztert a szobámba, és nekem nem tetszett és fiúst akartam, de azt mondták, nem nekem való, akkor még nem értettem miért, most már így 22 éves fejjel elég világos...
2012. máj. 28. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!