Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki valóban leszbikus/meleg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki valóban leszbikus/meleg, az már egész kicsikorában is érzi?

Figyelt kérdés
És ha valaki leszbikus/meleg akkor lehet szerelmes a másik nembe? (nem is egyszer)

2012. máj. 15. 17:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
92%

Engem általános iskolában sértegetésként "leszbiztek", mert fiúsabban szerettem öltözni, főként fiú barátaim voltak, és szünetekben velük "verekedtünk" szórakozásképpen, és homokkal feltöltött fél literes flakonnal fociztunk. Fel voltam háborodva azon, hogy melegnek néznek.

Volt egy tanárnő, akiről azt hallottam, hogy nem lehet gyereke, és arról álmodoztam, hogy megcsókolom, és csoda történik, és majd lehet gyereke. Ja, és nem gondoltam magam melegnek.

10.-es koromban kórházba kerültem arcidegzsábával, és az egyik nővérkének hihhhhetetlenül szép szemei voltak, és miután eljöttem a kórházból (pár napig voltam bent), 2 hétig csak ő járt a fejemben, és elkezdtem gondolkodni rajta, hogy itt valami nem stimmel. Aztán 11.-es tanév elején lett egy új órám, és nagyon szimpatikusnak tartottam a tanárnőt. Mikor érettségi-előkészítőn ültem, hogy az általa tanított tárgyból érettségizzek (mikor 1 hónapja tanított csak), eszembe jutott, hogy én általánosban megfogadtam, hogy gyűlölni fogom ezt a tárgyat, mert kibírhatatlan nőszemély tanította, és most komolyan itt ülök, hogy érettségizzek belőle... És amúgy azt sem tudom, éppen miről van szó, mert csak a tanárnő gyönyörű zöld szemeit bámulom...

Azt hittem még úgy két évig, hogy biszex vagyok, mert nehéz volt elfogadni, hogy csak a nők jönnek be, de lassan 1 éve tisztában vagyok vele. És most is gyakran mondogatom, hogy bocsánatot kellene kérnem a kölyköktől, akik általánosban leszbiztek, mert mennyire kib***ottul igazuk volt... :O :D

19/L

2012. máj. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
22:53 Azért még ne kérj bocsánatot, lehet egy lány fiús anélkül, hogy leszbi lenne... bár a személyes tapasztalatom ennek ellentmond, de biztos van valahol ilyen lány is :)
2012. máj. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én kicsi korom óta azt hittem, hogy az vagyok, most volt egy időszakom, amíg ez megváltozott, de soha nem leszek "normális", sajnos nem kívánságműsor.

17/L

2012. máj. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!