Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most velem van a baj vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most velem van a baj vagy ezzel mindenki igy van? (de nem hiszem)

Figyelt kérdés
Szoval hogy lehet az hogy pl neten elkezdek vkivel beszeln es meg sose lattam de beleszeretek es maris feltekeny vagyok ra hogyan tudnek errol leszokni vagy meg van aki igy van?:)
2012. máj. 15. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Épp tegnap jártam így, egy lány nagyon tetszik nekem, csak messze él, szóval mára már lenyugodtam, de igazából nagyon tetszik nekem és tegnap különösen zavart, hány pasi hódol neki vajon. :D
2012. máj. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de te lattad eletedbe legalabb 1szer azt a lanyt?
2012. máj. 15. 19:06
 3/5 anonim válasza:

Húúú, pedig jobban belegondolva, én is ezt csináltam.

(Először le akartalak hurrogni, hogy...)


Ez bizalmatlanság miatt lehet. Gyakorold a bizalmat, és akkor szép lassan elmúlik, vagy kérj segítséget kineziológustól.

2012. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miert akartal lehurrogni ? :DDD tudom 1 kicsitt hulye vagyok...
2012. máj. 15. 19:18
 5/5 anonim válasza:

3-as vagyok.

Azért, mert hogy lehet ilyen butaságot csinálni, hogy még sosem láttad, de beleszeretsz és máris féltékeny vagy. : )

Nekem múltkor olyan volt, hogy egy találkozás után, inkább szinte előtt, de még nem is tudtam, hogy találkozni fogunk, a létezéséről sem tudtam, csak éreztem, hogy ott van a közelemben, beleszerettem, megijedtem, hogy rá is képes leszek 5 évet várni, ha kell, és...

Mindegy.

De, azért jó fej voltam, hogy leírtam, hogy majdnem :D

De nem tettem, és beismertem! :DD

2012. máj. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!