Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ezt most elmagyaráznátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ezt most elmagyaráznátok?

Figyelt kérdés

Volt egy kirándulás. Az út két órás volt.

Egy fiú mellett ültem, akit az előtti nap ismertem meg. (kb ennek 4 hónapja)

Fél fülemre épp süket voltam, mert akkor szálltunk le a repcsivel.XD Az a lényeg hogy egész úton beszélgettünk, pontosabban mondva én fecsegtem összevissza. az volt a baj, hogy mindig elpirultam, de nem is tetszik igazából. Viszonylag helyes, de van pasijelöltem. Visszahallottam a barátnőmtől hogy tetszem neki, de erről nekem elméletileg nem tudok :D

Ma reggel is találkoztam vele, szinte visítva köszönt.

Kicsit beszélgettünk is.

KÉRDÉSEM:

mivel én nem tudhatok róla h tetszem neki. Valahogy le kellem állítani a "pasim" miatt. (Tudjuk h a pasijelölttel lesz köztünk egy s más)

hogy jelezzem neki hogy álljon le?

Csak nem akarom megbántani, mert aranyos és kedves.

segítsetek pls!



2012. máj. 16. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

ezen nem kell ennyit agyalni!


Nem kell mondanod semmit! csak ha megkérdezi h van e barátod!! ha megkérdezi azt mondod h igen van ennyi!


ezt nem lehet máshogy, és szebben sem! minden féle fajta megfogalmazásnak ugyanaz a lényege, hogy : "nem kellesz"

2012. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a többi csak bla bla
2012. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Baszmeg,ez kész.Elolvastam és összeakadtak a szemeim.
2012. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ebből tényleg az derült ki, hogy csak fecsegsz össze-vissza xD és kb 1-2 mondatban is leírhattad volna a lényeget :D
2012. máj. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!