Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy nagyon megbánja?

Figyelt kérdés
Van egy srác ( egyébként az oszt.társam)akivel már majdnem összejöttünk. Megkérdezte, hogy járnánk-e, de én visszautasítottam, mert még egy kicsit szerettem volna "játszadozni" és csak akkor összejönni, amikor már majdnem szerelmes vagyok belé. Találkoztunk is külön nem is egyszer, smároltunk is, ölelkeztünk, tehát olyan volt, mintha együtt lennénk. Megakartam vele beszélni a következő talit az egyik órán ( pont mellettem ült )és kiderült, hogy aznap csak 45 p-re ért volna rá, mikor két nappal azelőtt ott mondta h de jó lesz csütörtök délután. Ráadásul még nekem kellett volna rá várnom. Egy kicsit besokaltam, és írtam neki, hogy úgy érzem h már nem szeretne velem együtt lenni, erre nem írt vissza. ( nem csak emiatt rágtam be, elég bunkó volt velem aznap,meg előtte való nap is ) És azon, hogy nem válaszolt, csak mégjobban felhúztam magam, és azt írtam, hogy soha többet ne találkozzunk. Utána én még próbáltam hívni, hogy megbeszéljük, meg a suliba is üzentem neki egy barátnőmmel akivel rohadt jóba van, de semmi. Erre írtam neki egy levelet ( 2 órát szenvedtem vele, és azt is leszögeztem az elején, hogy ez nem egy szerelmes levél, ne értse félre, mivel én nem vagyok szerelmes belé - tudtam hogy ő se az ) és elértem, hogy találkozzunk délután. Hagytam neki időt h elolvassa és átgondolja, de utána a végeredmény az lett, hogy ő már nem szeretne velem "járni". Mindenféle kifogásokkal jött, hogy már nem tudna bennem bízni, meg ő nem akarja azt hogy egy hétig együtt vagyunk utána meg újra elküldöm őt melegebb éghajlatra, meg hasonlók. Mondtam neki hogy biztos nem ez az igazi ok.( meg persze hogy ez nem így lenne, stb. ) És amikor már majdnem elindultam, kinyögte, hogy hát van rajtam kívül másik ÖT lány, akiknél szerinte lenne esélye, és hogy ők teljesen mások mint én.. Csak azért nem értettem, mert a "soha többé nem akarlak látni" előtt még nem ez volt a véleménye. Hogy változott meg ilyen hamar? De túltettem magam rajta, hisz tényleg nem szerettem,( csak tudtam volna ) de szeretném hogyha nagyon megbánná, és megpróbálna visszaszerezni. ( én már nem kezdeném előröl, de szeretném éreztetni vele, hogy mekkora egy ... volt.. )

2012. máj. 16. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez van. Tudod játszadozásokkal meg idióta játszmákkal mindig pofára fogsz esni. A férfiak utálják a kisded játékokat, meg az éretlen kislányokat.

Egyértelműen kinyilvánította, hogy tetszel neki, járni akart veled, te meg egyenes és őszinte beszéd helyett elutasítottad, mert az olyan izgi...

Pofára estél, megérdemelted, remélhetőleg tanulsz belőle.

Nőként írtam mindezt.

2012. máj. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja, és ennél kicsinyesebb és szánalmasabb viselkedést el sem tudok képzelni, mint amit te művelsz. Nem is kell neked, te sem kellesz neki, de mivel megsértette a pici egódat, most bosszút akarsz rajta állni...

Elárulom, nem fog sikerülni, mert tuti nem utánad epekedni, nem érsz annyit valószínűleg.

Az a gond, hogy a te fajtád sosem fogja fel, hogy ilyen mentalitással értéktelen lyuk marad a férfiak számára, és megbecsülést sosem fog kapni.

2012. máj. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*tuti nem fog
2012. máj. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
grat. ügyes vagy... 16nál nem lehetsz több.
2012. máj. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én nem olvastam el, de terhes vagy és mivel ráérsz, ezért szilvásbuktát :D
2012. máj. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

elmebeteg kis pitsa vagy,kb 13 ha jó saccolom. mégis mi a fenét vártál? nem akartál vele járni,közölted h nem vársz rá,aztán h ne találkozzatok többet. még szép h lekoppanmtott!


a pasikkal nem így kell ám bánni,agyatlankám


remélem jó sokat fogsz még koppanni királylány. otthon elkényeztettek mi?

2012. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ad 1, hogy nagyon nem kényeztettek el (kb. majdnem sírok minden este h mennyire nincs pénzünk ). ad 2, hogy igen 13 vagyok, és? mi van abban? ad 3: amikor először elolvastam a kommenteket bűntudatom lett, és megpróbáltam ezt letörölni. Most láttam, hogy nemsikerült. De örülök neki, mert a válaszok nem olyanok, amikre számítottam. igaz, már nem akarok "bosszút állni", de hogy mondtam volna neki igent, mikor üzenetbe kérdezte meg? mind a kétszer.. ráadásul én még arra is rávettem magam, hogy levet írok, hátha ez változtat valami, hisz csak dühből írtam amit írtam. Szerintem ez egy nagyvonalú gesztus volt, és tök bunkón reagált. Jah, és kaptam tegnap előtt egy üzit a sráctól, hogy én mit szólok bele abba, hogy xy kivel akar járni ( xy a barátnőm, aki már egyszer elvett tőlem valakit, de megbocsátottam neki, ráadásul nem is szóltam bele semmibe, hisz nem is tudtam semmiről, és a fiú 90% h össze fog vele jönni). Ennyit a nagyon kedves hangvételű válaszokról:)
2012. máj. 20. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!