Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha egy 23 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy 23 éves lány bevallja egy 8 évvel idősebb férfinak, hogy vonzódik hozzá, azt a férfi félre érti? Hogy veszi ezt egy ilyen korú férfi?

Figyelt kérdés

Úgy értem nem tartja a lányt közönségesnek vagy valami?


Én elkövettem ezt a hibát, és most félek, hogy könnyűvérűnek tart.


Hasonló korú férfiak, ti hogyan vennétek ezt?


2012. máj. 16. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy 23 éves lány azért már nem kislány. Szóval a korod az nem gáz semmilyen szempontból. Az, hogy most mit gondol az nagyban függ attól, hogy milyen szavakkal ill. milyen stílusban közölted a dolgot. Ha nem voltál közönséges, akkor a nyíltságod még imponálhatott is neki.
2012. máj. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Személye válogatja, nem ismerjük. A te ismerösöd, neked kell tudni hogyan értékeli.
2012. máj. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak annyi, hogy nagyon megkedveltem és nem biztos , hogy jó ötlet találkozni, keresni egymást, mert nekem ő többet jelent egy barátnál. Szeretném kiverni a fejemből, mert nem érzem a dolgot kölcsönösnek.
2012. máj. 16. 16:41
 4/9 A kérdező kommentje:

Továbbra is tartja velem a kapcsolatot, ez régebben volt. Nem érzem, hogy elítélne, de ki tudja, hogy mit gondol.


Olyan velem, mint korábban, csak azt mondta ezt nem érti, én pedig nem kívántam elmagyarázni.

2012. máj. 16. 16:42
 5/9 anonim ***** válasza:
De hogy reagált amikor mondtad neki?
2012. máj. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mivel nem szóban mondtam.


Amikor találkoztunk, komoly volt, de ő szólított meg engem, én tovább mentem anélkül, hogy szóltam volna hozzá.


Pár napig volt ez a komolyság, majd minden a régi lett. Nem beszélt különösebben egyikőnk sem róla.

2012. máj. 16. 17:01
 7/9 A kérdező kommentje:

Kétszer esett ez meg, először csak utaltam rá pár hónappal korábban, nem mertem elmondani.


Akkor is és most is szomorúnak éreztem. Ahogy rám nézett, ahogy hozzám szólt. Pedig én kerülni próbáltam.

2012. máj. 16. 17:03
 8/9 anonim ***** válasza:
45%

Hülye vagy?:) Most komolyan, szerinted egy lány az érzéseitől lesz könnyűvérű???Hogy veszi?Mindenki másképp, nyilván.Egy 31 éves férfi korban tökéletesen illik hozzád.

Minden a többin múlik.Tudod ez az élet.Ha "normális" a fazon akkor kapsz tőle vagy ilyen, vagy olyan választ.Ha nem tisztel meg a válasszal, akkor semmit sem vesztesz, mert a fickó vagy egy bunkó, vagy vmi baja van.Tehát nem vesztesz semmit. Írhatsz privit ha akarsz!

2012. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 quetzalcoatl ***** válasza:
Ha fiatalos környezetben mozog, meg amúgy is.. Semmi gáz, ezért nem ítélhet el. Nem kemény ez a korkülönbség ha 23 vagy. Inkább az szokott baj lenni, ha egyidősek, vagy a lány idősebb. (Nem összejövéskor, hanem mondjuk család témánál)
2012. jún. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!