Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon megtetsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon megtetszett egy kb 15 évvel idősebb férfi mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
észre vettem hogy felfigyelt rám mit tegyek?? egy templomi összejövetelen beszélgettem vele először és nagyon meg kedveltem.. 16/L majdnem 17
2011. dec. 25. 01:44
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
gyóntasd meg jó keményen!
2011. dec. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
honnan veszed, hogy felfigyelt rád ?? Vagyis úgy értem ennek milyen jelét láttad?? Esetleg utalt rá valamivel ?? Mert, hogy csak beszélgetett veled az még édes kevés, főleg ha nem olyanról beszélgetett veled ami ennek jelét is adta volna. Ott a korkülönbség is, te majdnem 17 éves leszel, de akkor is jelenleg 16 éves vagy, írtad, hogy ő 15 évvel idősebb, akkor ő már 32 éves lesz. De nem szólunk bele, a te döntésed, csak nem tudjuk milyen jelekkel mutatta ki neked, hogy bejössz neki, vagy te ezt honnan vetted észre miből...
2011. dec. 25. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hehe én is ilyesmi szituban vagyok :p

De ám, ha nem csak ki akar téged használni meg ilyenek, és tudod, hogy te is tetszel neki, szerintem bátran közeledj felé. :D Csak míg be nem töltöd a 18-at jó lenne inkább titokban... bár, ha a szüleidet nem zavarja...

2011. dec. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
majdnem azt hittem , hogy a pappal beszélgetett, de olvastam hogy lány,szóval a papnak nem tetszene.mit tegyél?keress egy korodbeli srácot.tanulj.kb enyi, ezeket kéne csinálni.
2011. dec. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Dettó ugyanez. Csak nekem mégsz*rabb, mert tudom, hogy ő is így van vele, de a korkülönbséget nem nagyon tudja feldolgozni. (5 éve ismerem, a "honnan veszed?" egy hülye kérdés...)

Én hagyom, hogy történjenek a dolgok, majd lesz valami. Más lehetőség nem igazán van.

2011. dec. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..:)
2011. dec. 25. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!