Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet nem tudok többé szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nem tudok többé szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Egyszer voltam szerelmes aminek véget vetett a fiu..ennek 4éve..azóta nem éreztem hasonló csak kiseb nagyobb fellángolásokat... lehetséges hogy többé nem tudok szerelmes leni? ilyen létezik? vagy mit tegyek..folyton össze jövök valakivel h ez már szerelem majd egy idő után rájöbök hogy mégsem az? vagy csak elmúlik hamar?
2012. febr. 1. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
akaszd fel magad,ne itt sajnáltasd magad
2012. febr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Anyukádat üdvözlöm....
2012. febr. 1. 09:44
 3/9 anonim ***** válasza:
énmeg a tiéd......
2012. febr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon valószínű hogy nem leszel többet szerelmes
2012. febr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez csak hiszti! Remélem tudod!

jajjj nyem leszek többé szerelmes...dehogynem!!!

Másba, majd meglátod!

2012. febr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
meghalt te tapintatlan veréb!!! ne itt éld ki magad vannak erre más portálok...://tuti valami lecsúszott pasi lehetsz...
2012. febr. 2. 20:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Megint csak ítélkezel!!!

Sajnálom részvétem, nem tudhattam mint ahogy senki sem!


De ez akkor is félig meddig hiszti!

2012. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

+


hidd el fogsz idővel találni mást, és ismét leszel majd szerelmes, az élet sz@r és sok sok akadályba ütközünk és néha íszonyú kínt és fájdalmat kell átélnünk ahhoz , hogy boldogok lehessünk....


Amikor jön egy rossz..jön még 1, majd még 1, és amikor azt hiszed nem lesz több akkor megint jön még 1 és még 1 aztán jön jó is!

2012. febr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)... ez igen jól esett most :)
2012. febr. 8. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!