Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csábítsam el az állatorvo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csábítsam el az állatorvosunkat?

Figyelt kérdés
Holnap jön hozzánk, kezeli a macskámat. Egyébként viszonylag jóban vagyunk, de én többet is szeretnék tőle. Mivel hozzam a tudomására, hogy így érzek? Egyáltalán ez a megfelelő alkalom? Már nem bírok magammal...
2012. máj. 16. 21:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

(8-as)

nincs kutyád? :D

Amúgy szerintem elhívhatnád kávézni vagy ilyesmi, én szerintem tuti belemenne, csak bátorság kell hozzá :D

Am sok a korkülönbség köztetek?

2012. máj. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

De van kutyám is :-D

Azt későbbre tartogatom ürügyként :-D

Én nem igazán vagyok ennyire kezdeményező típus, félek a visszautasítástól... pedig látom a jeleket, amiket küldözget felém, csak már azt várnám, hogy ő lépje meg a következőt. Lassan elegem van ebből a hónapok óta tartó kerülgetésnek...

Nem veszélyes a korkülönbség, 12 év van közöttünk.

2012. máj. 17. 16:34
 13/19 A kérdező kommentje:
kerülgetésből...
2012. máj. 17. 16:35
 14/19 anonim ***** válasza:

megint én vagyok (8-as) :)

Egyébként félre ne értsd, én vagyok pont egy olyan, aki leszarja a korkülönbséget (oké, 20 fölé már nem mennék )

szóval, nincs baj a 12 évvel, csak úgy megkérdeztem :)

Amúgy olyan vagy mint én :) én is ha kapok jelet, csak várom, hogy valami kisül, úgy hogy nem teszek semmit, mert nem merek, pedig tudom hogy tetszem neki...

Próba szerencse! tudom, könnyű igy mondani, de hidd el annyiszor megbántam már én is, hogy nem tettem az ügy érdekében, de egyébként nálad nem sülhet ki semmi rossz, max annyi, hogy ha tényleg elutasít (amit kétlek), akkor másik állatorvost kell keresned ;)

Egyébként ha így nem mered mégsem elhívni randizni, akkor csak te is küld feléje jeleket amiből következtethet. Lehet, hogy eddig azért nem mert ő lépni, mert ő is félhet a visszautasítástól, mint te (vagy mint a legtöbb ember), de ha küldesz felé konkrét jeleneket, akkor lehet, hogy lesz mersze ( rámosolyogsz, vagy mindig mosolyogsz ha találkoztok) Amúgy ha mondanál, vagy kiderítenéd, hogy hova szokott járni szórakozni (ha jár), akkor többet tudnék segíteni. De egyébként mondhatsz neki bókokat is, például a barátnődet megkéred, hogy vigyétek el az ő állatát is hozzá, és a barátnőd elejt egy olyan mondatott, hogy te ragaszkodtál, hogy idemenjetek, mert hogy ő a legjobb állatorvos akit ismersz, és mert szimpatikus vagy ;)


Amúgy ha szabad megkérdeznem hány éves vagy? (nem muszáj megmondanod, de ha csak nekem akarod, levelet is írhatsz)

2012. máj. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
* és mert, hogy ő szimpatikus ( az állatorvos)
2012. máj. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kitaláltál valamit? Csak azért, mert ugyanebben a helyzetben vagyok én is. :D Már nincs ürügyem.
2012. máj. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Igen, adta magát a helyzet, mert az egyik rokonom megkért, hogy szóljak az állatorvosnak, oltsa be a kutyáját a jövő héten :-D

Szóval szerintem valamelyik nap meg is szervezem a találkozót...

Köszi a jó tanácsokat, hát azért nem ennyire egyszerű a helyzet, amennyire leírtam, van oka, amiért nem nagyon merek kezdeményezni... inkább úgy mondanám, hogy nem szabadna :-(

2012. máj. 20. 20:44
 18/19 anonim ***** válasza:

( 8-as)

csak nem nős? vagy barátnője van?

2012. máj. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Sikerült? Nekem is tetszik a miénk. Ő is kerülget.. Nem tudom mi legyen.
2013. dec. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!