Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nagyon hiányzik, most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pizzi kérdése:

Már nagyon hiányzik, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már több éve jó barátok vagyunk de kb fél éve felerősödött a kapcsolatunk és kialakúlt köztünk valami ami több mint barátság. ölelkeztünk pettingeltünk és rengeteget 1ütt voltunk kb legjobb barátok voltunk. Sokan láttak minket 1ütt azt mondják olyanok vagyunk mint akik járnak. Mostanában valami nincs rendben elmondta h mi baja próbáltam neki segíteni de egyre dúrvább lett velem összevesztünk ordított nem figyelt rám. Nem kerestem ő bocsánatot kért azóta és 4 napja találkoztunk megint és magához szorított mondta h szeret.2 másnap úgyvolt hogy találkozunk de nem hívott nem is jött.2napja azt mondta h nem tudja mivan velünk (ismerősömnek mondta) és h nem tudja h mikor hív lehet h nemfog vagy ha igen majd késöbb de nem akart rólam beszélni. Segítsetek nagyon jóba voltunk azthiszem beleszerettem! Mit tegyek?
2012. máj. 16. 22:04
 1/2 ASOT ***** válasza:

ez egy szomorú történet...ami nem fog Happy End-el végződni, az élet sajnos nem egy amerikai romantikus vígjáték...


én azt mondom neked, hogy kezd el magadban úgy rendezgetni a dolgokat h ne érjen nagyon rosszul..ami jöhet..

2012. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is te mit szeretnél? Összejönni vele, vagy hogy minden maradjon ahogy eddig?

Azt mondta neked hogy szeret, de te ezek szerint nem reagáltál rá, érthető hogy rosszul esett neki.

Ha szereted őt akkot mondd el neki, ha pedig nem akkor azt mondd.

2012. máj. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!