Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek még? Hiányzik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek még? Hiányzik a társasága. Nagyon.

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot egy buliban. Nagyon megkedveltem, és úgy tűnt, hogy ő is engem. Bejelölt fb-on, kb. 2héten keresztül minden nap beszéltünk és már elég mély dolgokról is, de hülyéskedtünk is, hogy majd 3 gyerekünk lesz meg ilyenek, és tett olyan megjegyzést is, hogy pedig még együtt sem vagyunk. Aztán elmentem egy hétre síelni, ahol sajnos nem nagyon tudtunk beszélni. Miután hazajöttem úgy tűnt, hogy minden rendben. Megbeszéltük,hogy vasárnap filmezünk nálam, aztán szombaton volt a szalagavatója és írt egy sms-t vasárnap, hogy annyira fáj a feje, hogy sajnos át kell raknunk a filmezést. Ám azóta nem keres. Nem ír rám. Ha én ráírok néha napján valami aprósággal, akkor is alig válaszol, ugyanolyan rendes, de nem ír sokat, holott régen annyit írt... Ő volt az első fiú, akire azt tudtam/tudom mondani, hogy igen, ő olyan, mint amilyenre vágyom. De így olyan rossz. Lassan 1,5 hónapja alig beszélünk, hetente esetleg pár mondat és az is csak fb-on. Nem reménykedem már abban, hogy lesz köztünk valami, de annyira hiányzik a társasága...
2012. ápr. 11. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, hogy van-e barátnője vagy esetleg tetszik-e neki valaki, akivel összejönne?Vagy konkrétan azt, hogy észrevetted ezt a dolgot és hogy miért van ez, vagy csak neked tűnik úgy hogy kevesebbet beszéltek? mindenképpen egyenesen kell beszélni , mert a fiúk hajlamosak félreérteni dolgokat. :) :D
2012. ápr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
erőszakold meg
2012. ápr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak simán kérdezd meg, hogy van-e még kedve a filmezéshez és ha igent mond,akkor mikor érne rá?(amúgy ha most volt a szalagavatója,akkor gondolom mindjárt érettségizni is fog...szóval még elfoglalt is lehet!)
2012. ápr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Keress mást.
2012. ápr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egy lekoptató duma volt, sajnálom, de nem jössz be neki.
2012. ápr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy nem jövök be neki. Nagyon nem így jött le. Lehet, hogy van aki már jobban tetszik neki,ezt nem tagadom...

Ha megkérdezem,hogy van-e még kedve a filmhez, akkor nagyon érzékeli,hogy engem még érdekel...és ez nem biztos,hogy jó...

Egyébként köszönöm a válaszokat!

2012. ápr. 12. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!