Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondhatnám el a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondhatnám el a szüleimnek, hogy leszbikus vagyok? Hogyan reagálnának rá? (15/L)

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 23:27
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

egyébként már nem egy lány iránt éreztem szerelmet, és ez elég meggyőző érv arra, hogy leszbikus vagyok..nem tudom elképzelni, hogy az érzések, hogy kavarodhatnának ennyire össze..de ez már nem is ide tartozik

köszi még1szer!

2009. jún. 28. 00:42
 22/24 anonim ***** válasza:
84%

Hát, én is 15 vagyok és leszbikus :D És tudom milyen dühítő, amikor mindenki azzal jön, hogy "majd kinövöd...". Mert ezt igenis lehet tudni :D

Naszóval. Az anyám rákérdezett, mert van egy leszbi barátnőm, csak úgy viccből, hogy "csak nem lettél te is homi?" nevetett. én meg nem válaszoltam és akkor azt mondta, hogy "na NE." azóta már viccelődik vele és elmeséli a barátainak is :D szóval nemtudom milyen a kapcsolatod a szüleiddel, de szerintem mondd el nekik. Vagy ha nagyon félsz, akkor csak kicsit később.

2009. aug. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha komolyan gondolod ezt az egészet akkor próbálkozz meg vele. Éreztél lány iránt szerelmet de képes lennél együtt járni a lánnyal és megtenni amit ilyenkor kell? Nem kötöszködök félre ne értsd de ez is hozzátartozik :). Amúgy ha olyan a kapcsolatot a szüleiddel akkor megfogják érteni de csak akkor mond ha teljesen úgy érzed, hogy képes vagy elmondani és felkészültél a reakcióra. Az én véleményem is az, hogy teljesen hülyeség emiatt más szemmel nézni a gyerekre vagy ilyesmi. Bár én nem a szüleimnek mondtam el hanem a bátyámnak eléggé lesokkoltam, emésztgette egy kicsit és végül azt mondta ettől még a húgom maradsz. Anyum már más tészta ^^'. Ő még nem tudja. Szóval sok sikert ^^.
2009. dec. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

amikor én összejöttem az első komolyabb barátnőmmel, apukámnak egy hónap után elmondtam, azóta eltelt 4 év, elfogadja, de gyakran az unokákkal zaklat... anyukámnak csak fél éve mondtam el, ő kábé jobban áll hozzá mint a fater, még poénkodni is szoktunk vele. persze nála is szóba jön az unoka dolog...

szóval szerintem szülő függő, ha jó a kapcsolatod velük, biztos,h meg fogják érteni, mert szeretnek téged és elfogadnak úgy ahogy vagy :)

2011. jan. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!