Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már egyszer ilyen a világ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már egyszer ilyen a világ, akkor miért nem kezdeményeznek a lányok?

Figyelt kérdés

Sok mai fiú, aki nem egy nagyszájú fickó, nem mer kezdeményezni a rossz tapasztalatai okán. Az okok tipikusak: semmibe nézés, megalázás, gúnyolódás...

A srácok egy idő után már megelégelik és inkább maradnak egyedül. Később lenne olyan lány, akinek tetszenek, de ők viszont arra várnak, hogy a fiú nyisson. Ő viszont már nem mer, pont azért, mert attól fél, hogy ez is csak egy kicsinyes szívatás lenne.

Ellenben ha a lány lépne, egészen biztosan kedvezően reagálnának. Sőt, szerintem ma már-akármilyen furán is hangzik-szerintem pont a lányoknak kellene nyitni. Még abban az esetben is, ha nem jön be a srácnak; még akkor sem kellene tartania semmitől, legalábbis magamat és az ismerőseimet figyelembe véve. Már eleve a gesztus egy fantasztikus dolog.

Akkor mire várnak még a hölgyek?



2012. máj. 17. 16:49
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Légyszíves, ne beszéljünk már a koromról!
2012. máj. 17. 17:05
 12/29 anonim ***** válasza:
Jól van na, bocs, csak kíváncsi voltam hány éveseknek vannak ilyen problémái. Nálad már kezdeményezett valaki?
2012. máj. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

8-asnál a pont! A mai világban pont a tisztelet az egyik, ami kihalt az emberekből.

A lányoknak pedig jó lenne tudatosítani magukban, hogy azzal, ha kedvesek és emberségesek, pontosan a normális fiúkat fogják bevonzani. Míg ha utálatosak, akkor őket taszítják el és jönnek a semmirekellők, mivel ők tudják, hogyan lehet feltörni ezt a pajzsot.

2012. máj. 17. 17:08
 14/29 A kérdező kommentje:
Mondjuk úgy, hogy messze nem vagyok már tizenéves! De felnőtt emberként ugyanezzel szembesülsz. A huszonéves nők között is legalább annyi hasonló van.
2012. máj. 17. 17:10
 15/29 anonim ***** válasza:
Csoda, hogy még nem ért ide egy-két alfahím kritizálni minket/titeket...
2012. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Lolita Haze, ha ők kezdeményeznek, akkor is ugyanúgy átverhetnek később.
2012. máj. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Drága kérdező, pont erről írtam én is. :) Én voltam a kezdeményező, és hidd el, hogy nem első látásra mentem oda a fiúkhoz. Mindkettő tanult, művelt, dolgozó ember volt jó állással, jó fizetéssel. Éppenséggel félénkek voltak...


Nem vagyok az a típus, aki összejön fűvel-fával. Így hát figyeltem ezeket a pasikat, és egy idő után léptem. És rosszul tettem. Nagyon-nagyon rosszul.

Azért, mert valakit én szemelek ki, az még nem jelenti azt, hogy biztonságban vagyok, semmi baj nem érhet. Hiszen éppen ez történt. Nagyon bántott, mind a kettő. Pedig a külvilág szemében álompasik voltak. (nem csak a külsőre gondolok)


Megfogadtam, hogy soha többet nem kezdeményezek.

De amúgy is, szerintem nem olyan vészes a kezdeményezés, hogy a fiúk ne élnék túl. Persze, vannak idióta lányok, de az olyanokat meg kell tanulni kiszűrni, és nem közeledni feléjük. De ezt is tanulni kell.


Nekem, ha tetszik valaki, akkor biztos, hogy fel tudom magamra hívni a figyelmét, és tudok belé annyi bátorságot önteni, hogy oda merjen jönni hozzám.(most már megtanultam ezt is) Erre való a szemkontaktus, a mosoly, a kéztartás, a haj csavargatása. Ha egy pasi ezekből sem veszi a lapot, én azt úgy könyvelem el, hogy nem is tetszem neki.

2012. máj. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

ma 17:14


Igazad van, de akkor nem kell saját magamat okolnom, hogy én hülye még ezt a barmot hajtottam.

2012. máj. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és rendszeresen kezdeményezek. Nem várunk mi semmire. Egyébként miből gondolja egy fiú, hogy 'hú, annak a lánynak biztos tetszem?' és ha nem?
2012. máj. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi a kezdeményezés. Biztos nem fogok odamenni és leszólítani valakit, esetleg elkérni a számát, vagy meghívni randira. Beszélhetünk egyenjogúságról, de szerintem nagyon fontos, hogy egy kapcsolatban egy férfi és egy nő legyen. Szerintem egy nő igenis viselkedjen nőiesen, ne "herélje" ki a pasikat. (ha értitek mire gondolok)

Az más, hogy normális, érett nők tudják hogy kell a pasi tudomására hozni, hogy kezdeményezhet, vevő rá.

Ha valaki meg nem tudja normálisan kezelni a közeledésedet és kulturáltan elutasítani, hanem megaláz, gúnyolódik, stb.. akkor nem jó nővel kezdtél és örülj neki, hogy elküldött. Emelkedj felül az ilyen kicsinyes "hisztiken". És ha pl. megpróbálsz kontaktust felvenni valakivel mielőtt megszólítod, látod, hogy van e értelme, vagy már testbeszéde is elutasító.

2012. máj. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!