Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác ép csak randizgat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác ép csak randizgatunk és egy elég drága ajándékkal lepett meg nekem ez kicsit furcsa mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Egy arany gyűrűr 3 hatalmas értékes kővel.
2010. dec. 24. 23:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
pénzes a csávó, csapj le rá xD
2010. dec. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

Lehet csokiból van !!! :DD:DDDD

Viccen kívül, ha tényleg miller a srác, akkor csapj le rá. Ráadásul szereted ezek szerint..... akkor rosszul nem járhatsz.

2010. dec. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Nekem eszem ágában nem lenne egy csajnak ilyen drága cuccot adni... :D
2010. dec. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
tuti milliomos gecc :D
2010. dec. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet meg akar venni.
2010. dec. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam hogy nem áll rosszúl anyagilag bár nem turkálok a kasszájában de nekem ez akkor is fura hogy 2-3 hónap után ezt kaptam, remélem nem csak a pénzét akarta megvillantani hanem hog szeret.
2010. dec. 25. 08:13
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha megtehettem, akkor mindig olyan ajándékot vettem a páromnak, amire vágyott, de nem tudta volna magának megvenni. Nem feltűnően drágát, inkább azt mondom, hogy nem érdekelt mennyibe kerül. Karácsonyra belefér. Más esetekben viszont az értéktelen ajándékokat választottam.
2010. dec. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 kovpet ***** válasza:

Egy aranygyűrű lehet 10-20 ezer is, nem feltétlen drága.

A kő mondjuk felviheti az árát nagyon.


Biztos, hogy arany? Nem szarany? :)

A kő biztos, hogy értékes? Nem minden az, aminek látszik.


Egyébként aki gazdag, az máshogy áll a pénzhez, ahogy látom. Lehet, fel sem merül neki, hogy egy száz-kétszáz rugós ajándék furcsa lehet annak, aki nem vastag :)

2010. dec. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Biztos hogy az aminek látszik mivel barátnőm ékszerész és mikor megnézte ő mondta, hogy úristen ez mennyibe kerülhetett. Nem nagy köztünk az anyagi különbség csak hát én kevesebbet költöttem rá mivel nem komoly még kapcsolatunk. Ha mondjuk egy év után kapom nem lepődök meg ennyire.
2010. dec. 25. 12:04
 10/15 anonim ***** válasza:
Nah, akkor gondolom már szereted is. Rögtön kialakult a szerelem. Végülis a nőknek ennyi pont elég.
2010. dec. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!