Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy jobbra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy jobbra fforduljon az életem (hosszú szöveg)?

Figyelt kérdés

Nem biztos,hogy ebbe a kategóriába tartozik,de még mindig ehez érzem legközelebbnek.


Kezdek teljesen elveszni.Eddig egy erős,független nő voltam.Semmiféle szerelmi csalódás nm dobott padlóra,mindig próbáltam erős lenni,még ha belül szét is robbantam.Senkinek nm akartam megadni azt az örömöt,hogy szomorúnak lásson.Azóta több év eltelt és én még mindig egyedül vagyok.Eddig elég jól viseltem,sőt nagyon is jól.Próbáltam több időt szánni magamra,olyan dolgokat csinálni amik boldoggá tesznek.Sajnos egyik nagy szenvedélyem a vásárlás.De úgy voltam vele,ha boldoggá tesz mért ne.De most már ott tartok,hogy hiába veszek meg akármit még sem érzem magam boldognak.Hiába a szép ruhák,cipők,hiába vagyok csinos,jól öltözött még se találok senkit.A mondanivalómnak nm ez a fő része,csak arra akarok kilyukadni hogy már semmivel sem tudom boldoggá tenni magam.Annyira hiányzik egy társ,persze ezt sosem vallanám be nyilvánosan.Inkább úgy csinálok mintha élvezném a függetlenséget,nm akarok másokat a problémáimmal terhelni és gyengének sem szeretnék tünni.Az is biztos közrejátszik,hogy nm adok sok férfinak esélyt.Nálam szinte már az első pillanatban eldől,hogy az illetőnek van esélye vagy nincs.Az a legrosszabb,hogy tényleg van jópár férfi akinek tetszem,de egyszerűen nm tudom viszonozni,mindre csak barátként tekintek,nincs meg az a bizonyos vonzalom.Akiknél viszont ez megvan,azok nm érdeklődnek irántam és ez kikészít.

Mit tegyek,hogy jobbra forduljon az életem? Vagy ez már örökre így marad,ha nm változtatok?



2012. máj. 17. 19:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy kicsit felszines vagy? Attól, hogy valaki nem úgy néz ki mint a címlapfiúk, még lehet nagyon jó társ és jó szerető is.

Hány éves vagy?

2012. máj. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ne legyél depressziós. szerintem a pasiknak 1 találkát adhatnál, hogy kicsit jobban megismerd, mert a vonzalom lehet hogy később alakul ki. de ha ezt nem teszed meg akkor egyedül maradsz és várhatsz a full tökéletes szőke hercegre fehér lovon.
2012. máj. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten fontos a külső,de én tényleg nm az a nő vagyok aki ez alalpján választ.De biztos,hogy van benne igazság.Nekem sosem a tipikus "cimlapfiúk" tetszettek,inkább a férfias férfiak.25 éves vagyok.
2012. máj. 17. 19:19
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az biztos, hogy jól teszed, hogy nem adsz esélyt olyannak,akire már elsőre sem szimpi.Ezzel legalább megkíméled magad a felesleges időpazarlástól.Ha tényleg szeretnél ismerkedni,akkor a vásárláson túl el kell menned helyekre.Kirándulni(nagyobb társasággal is akáar),vagy külföldi buszút,vagy csak simán eljárni akármerre.Sportolni(vannak helyek,ahol tök könnyű ismerkedni,pl konditerem,sportpálya,park).Iratkozz be valahova.
2012. máj. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak olyan rossz látni,hogy a barátnőimért sorban állnak a jobbnál jobb férfiak,pedig nm érzem ugy h jobbak lennének nálam.Kicsit irigy vagyok ez miatt,de hát kezdek beletörődni,hogy én nm az a nő vagyok aki a férfiaknak kell.
2012. máj. 17. 19:21
 6/14 anonim ***** válasza:

Azt tudom mondani, hogy ne gorcsolj ra nagyon a dologra, lazulj el, adj eselyt a ferfiaknak, hagyd nekik, hogy megismerjenek es te is jobban megismerhesd oket!


Emellett kicsit bovitsd a mozgaskorod! Fedezz fel uj helyeket, keress uj hobbikat, szabadidos elfoglaltsagokat, keress uj szorakozohelyeket, kirandulj, probalj uj embereket megismerni, uj tarsasagokba bekerulni es maris megnonek az eselyeid, hogy talalkozz valakivel, akivel illetek egymashoz!

2012. máj. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Kedves Kérdező!

Rólam írtál volna a kérdésedben, úgy olvastam...

Szerintem túl nagy falat emeltünk, valami miatt, valamiért!

Én szinte ugyanez. Nem akarok öngyilkos lenni, de ha felteszem a kérdést, mi az élet értelme, mostanában nem tudom a választ...

Én gondolkozom az orvosi segítségen.

2012. máj. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

El szoktam járkálni ide oda,bulizni vagy csak beülünk valahová,de általában csak kisfiukat látok mindenfele(15-18 éves korosztály).Tudom,hogy magamnak kell meghozni az elhatározást,de egyre több idő tellik el,annál inkább úgy érzem olyan leszek mint egy kőszikla..

Sosem voltam az a kezdeményezős tipus,de nemrég beadtam a derekam és visszautasítottak.Ez merőben rányomta a bélyeget a jelenlegi állapotomra.De nem szeretnék nyavalyogni,tudom hogy összekell szednem magam éls vagy cselekszem vagy cselekszem mert ez így nm maradhat.

Köszönöm az eddigieket:)

2012. máj. 17. 19:29
 9/14 anonim ***** válasza:
Az az igazi erősség,ha fel és elismered a gyengeségeidet,mert akkor tudod,hogy min kell javítani és változtatni.Illetve tudom,hogy közhely de szeresd önmagad és örülj az Élet apró dolgainak is.
2012. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amíg azt teszed, amit eddig, azt kapod, amit eddig. Tehát valamin változtatni kéne. Több mindenen is lehet, pl. a vásárláson kívül keresel valami értelmes hobbit, ami érdekel (én pl. írtam egy bakancslista-szerűséget, aztán sorban valósítom meg azt, amire éppen van lehetőség, jelenleg pl hastáncolok)vagy esetleg leszoksz arról, hogy erősnek mutasd magad mikor nem vagy az. Egyébként szerintem a barátnőid többet tudnának segíteni, végül is ők jobban ismernek mint egy vadidegen, aki válaszol a kérdésedre. Csak abba kéne hagyni ezt szerintem, hogy nem szeretnél gyengének tűnni. (Egyik kedvenc idézetem: "Az embereknek csak akkor nyílik rá alkalmuk, hogy kedvesek legyenek és segítsenek, ha te felhagysz azzal, hogy bátornak és erősnek mutasd magad, amikor nem vagy az.") Vagy esetleg változtathatsz a hozzáállásodon is, pl. mikor azt írtad, hogy senkinek nem akartad megadni az örömöt, hogy szomorúnak lásson...szerintem ez elég fura. Ha én nagy ritkán szomorú vagyok, akkor lesz*rom, hogy ki örül ennek meg ki nem, nem érdekelnek engem ilyen hülyeségek. Ha örül neki, hát örüljön, legalább lett egy jó napja (így is elég szomorú, ha csak ez okoz neki örömet...) Vagy esetleg adhatnál egy esélyt az irántad érdeklődőknek, mert egy pillanat alatt azért nem igazán lehet ezt eldönteni szerintem. Nekem ez a véleményem, remélem segítettem :) 24/L
2012. máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!