Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy jobbra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy jobbra fforduljon az életem (hosszú szöveg)?

Figyelt kérdés

Nem biztos,hogy ebbe a kategóriába tartozik,de még mindig ehez érzem legközelebbnek.


Kezdek teljesen elveszni.Eddig egy erős,független nő voltam.Semmiféle szerelmi csalódás nm dobott padlóra,mindig próbáltam erős lenni,még ha belül szét is robbantam.Senkinek nm akartam megadni azt az örömöt,hogy szomorúnak lásson.Azóta több év eltelt és én még mindig egyedül vagyok.Eddig elég jól viseltem,sőt nagyon is jól.Próbáltam több időt szánni magamra,olyan dolgokat csinálni amik boldoggá tesznek.Sajnos egyik nagy szenvedélyem a vásárlás.De úgy voltam vele,ha boldoggá tesz mért ne.De most már ott tartok,hogy hiába veszek meg akármit még sem érzem magam boldognak.Hiába a szép ruhák,cipők,hiába vagyok csinos,jól öltözött még se találok senkit.A mondanivalómnak nm ez a fő része,csak arra akarok kilyukadni hogy már semmivel sem tudom boldoggá tenni magam.Annyira hiányzik egy társ,persze ezt sosem vallanám be nyilvánosan.Inkább úgy csinálok mintha élvezném a függetlenséget,nm akarok másokat a problémáimmal terhelni és gyengének sem szeretnék tünni.Az is biztos közrejátszik,hogy nm adok sok férfinak esélyt.Nálam szinte már az első pillanatban eldől,hogy az illetőnek van esélye vagy nincs.Az a legrosszabb,hogy tényleg van jópár férfi akinek tetszem,de egyszerűen nm tudom viszonozni,mindre csak barátként tekintek,nincs meg az a bizonyos vonzalom.Akiknél viszont ez megvan,azok nm érdeklődnek irántam és ez kikészít.

Mit tegyek,hogy jobbra forduljon az életem? Vagy ez már örökre így marad,ha nm változtatok?



2012. máj. 17. 19:12
1 2
 11/14 CMD ***** válasza:

Egyrészt van benned egy komoly egó védés, ezt nem írtad le (talán nem véletlenül), de szerintem legmélyebben te rendkívül különlegesnek tartod magad, és elvárod, hogy úgy is kezeljenek.


A másik ok, hogy mivel önmagadat nem tudtad boldoggá tenni, elkezdted a tárgyakat összekapcsolni a boldogsággal. Persze a végtelenségig nem tudod becsapni magad.


Túl kevés érzelmi inger ér, és ezt anyagiassággal próbálod pótolni. Ezen kellene változtatni.

2012. máj. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mindenki hosszászólásában van valami igazság,de magamon,mármint a személyiségemen nm tudok változtatatni.A vásárlás csak egy példa volt,természetesen van más hobbim is.Ezt csak azért emeltem ki,mert régebben komolyan akora örömöt tudott okozni egy-két új holmi.Az érzelmeimet én személyszerint nm tartom problémának,hogy nm mutatom ki.Sok rosszindulatú ember van.Másrészről meg én se szeretem,ha egy ember túlságosan elhagyja magát.Ezt a dolgot és a büszkeséggel teszem egy kalap alá.De köszönöm a válaszokat és hamár időt szakítottatok rám,megpróbálok megfogadni néhányat.
2012. máj. 19. 17:43
 13/14 CMD ***** válasza:

"a személyiségemen nm tudok változtatatni."


Mert? Inkább változzon az egész világ körülötted, ahogy neked tetszik?


Egyre biztosabb vagyok abban, hogy igaz az első 2 mondatom, és egyelőre egy elég negatív kép alakult ki bennem rólad.

2012. máj. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nem is árultam el magamról annyit,hogy biztosan tudnod kéne azt,hogy változtatnom kéne.Egy dolog a hozzáálláson változtatni és egészen más egy egész embert átformálni.A negatív vélemény is vélemény,sose vártam , hogy mindenki kedveljen.És nem célom ezen az oldalon megkedveltetni magam az emberekkel,azt meghagyom a valóéletre.
2012. máj. 20. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!