Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú ismerősöm,aki szerelmes egy lányba. A lány teljesen úgy néz ki, mint ő csak csajban. Akár testvérek is lehetnének. Már másoktól is hallottam ilyen kijelentéseket pl.: Ikrek vagytok?


Nem beteges kicsit, vagy csak fura hogy valaki olyan emberbe legyen szerelmes aki szinte ugyanúgy néz ki mint saját maga, csak éppen ellenkező nemű?

Lehet nem minennapi a kérdés, de ha én látnám őket enyelegni lehet kicsit felfordulna a gyomrom :S

Várom a hozzászólásokat, retardáltak kíméljenek! :) Köszi


2012. máj. 18. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fura.
2012. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Láttam már olyat is, hogy úgy nézett ki a srác barátnője, mint a tulajdon húga. Az is elég betegesnek tűnik, mégsem az. Lehet, hogy nem is tudatosan választott így, csak "jött magától".
2012. máj. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem fura :D
2012. máj. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne fura? Az ember általában magához hasonló párt keres, legyen ez hobby, kinézet, belső tulajdonságok, vagy bármi más terén (persze van, aki direkt saját maga ellentétét keresi, de talán ez a ritkább).
2012. máj. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Killerdecsy ***** válasza:
Hogyha szereti,akkor ne szojj bele más dolgába,ne nézz oda azt kész,nemkell hányni
2012. máj. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!