Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz egyáltalán hosszútávú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz egyáltalán hosszútávú normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, és még nem sikerült hosszútávú kapcsolatot kialakítanom senkivel, de rövid 1-2 hónapos kapcsolataim voltak. Ezekből a kapcsolatokból tanultam sokat, de mindet megszenvedtem szakítás után, mert nehezen teszem túl magam szakításokon és én bíztam a fiúkban nagyon.


Megtanultam hogy ne nyíljak meg a fiúknak nagyon hamar, ne mutassam ki hogy mennyire odavagyok értük, ne üldözzem, ne zaklassam őket, és ne bízzam el magam.


Annyit csalódtam már az elmúlt időben, vacakul érzem magam hogy nem jön össze egy kapcsolat sem nekem, körülöttem meg már mindenki évek óta van együtt, csak én vagyok a kakukktojás:(


Kivétel nélkül minden fiú odavolt értem (az elején), hogy ilyen rendes normális lánnyal még soha nem találkoztak (nem dohányzom, nem iszom alkoholt, nem beszélek csúnyán, nem fekszem le minden jöttmenttel, érdekből nem jövök össze senkivel, őszinte vagyok, és még csinos is, de nem vagyok elszállva magamtól, mert tudom hogy vannak nálam sokkal szebbek, de a külsőmmel elégedett vagyok.).. szóval kb én voltam az álmuk, mégsem jött össze egy kapcsolat sem, nem én döntöttem a szakítások mellett:S


Én magamban keresem a hibát, nem tudom mi lehet a baj még velem:S

Nem feltűnősködöm, csajosan öltözködöm .. nem vagyok cicababa stílusú, lehet, hogy ez a baj? Hogy nem vagyok izgalmas a pasiknak? :S


Unom már, hogy mindig ugyanaz a sztori: ismerkedés, 1-2 hónapos "kapcsolat", szakítás, szenvedés és szomorkodás utána hónapokig.. mert mindig agyalok azon hogy miért kellett így lennie, mit rontottam el már megint:(


És tényleg úgy veszem észre, hogy azok a lány ismerőseim, akik összevissza hazudoznak a barátjuknak, csalják őket, mindig szerencsésebbek, kapcsolat terén, de miéért? :S


2012. máj. 15. 13:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy csak azért mész bele ezekbe, hogy ne legyél egyedül?
2012. máj. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig tart az "ismerkedés" szakasz?
2012. máj. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szakításkor nem mondtak okot? Hogy mentetek szét?
2012. máj. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én akivel összejöttem eddig, mindig már félig beléjük voltam esve, ha rajtam múlt volna, még most is együtt lennénk:(

Az ismerkedési szakasz úgy 2-3 hét.

Szakításkor az volt az indok majdnem mindig, hogy "nagyon aranyos lány vagy, imádlak, de nem akarok hazudni neked, mert annyira rendes vagy..." :(

2012. máj. 15. 14:08
 5/14 anonim ***** válasza:

Én egy picit tovább várnék ebben az ismerkedési szakaszban.Na nem kell a végtelenségig,de szerintem ha valakit tényleg érdekelsz fog várni kicsit és aki várni tud,az csak nem hagy el 1hónap után.Lehet rosszul gondolom..

De én pl több hónapig nem jöttem össze a barátommal,csak találkozgattunk, beszélgettünk addig stb.Már több mint 2éve együtt vagyunk.

2012. máj. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És csókolózni sem csókolóztatok az ismerkedési szakaszban?:)
2012. máj. 15. 14:16
 7/14 anonim ***** válasza:
mindig kelljen küzdenie egy picit érted... ;)
2012. máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ne feküdj le velük hamar, úgy látszik nekik csak arra kellettél, és rájöttek hogy teher az hogy neked viszont érzelmeid is vannak. Sajnos sok pasi ebben a korban beijed, ha érzelmek is bejátszanak, mert ők csak szórakozni akarnak. Legalább nem sokáig hülyítettek téged.


Ismerkedj kicsit tovább, randizzatok, és hagyd, hogy utánad fussanak kicsit, ne te utánuk! Személyes tapasztalat - én is mindig a szerelmesebb fél voltam, sose jött össze semmi komoly, aztán amikor lelkileg padlóztam és már nem érdekeltek a férfiak, akkor jött valaki akinek bejöttem, hagytam hadd udvaroljon, aztán a végén házasság lett belőle :)

2012. máj. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Még régebben az egyik ilyen 1,5 hónapossal feküdtem le csak, neki csak arra kellettem, és tanultam ebből, így utána már mindig az volt bennem hogy nehogy kihasználjanak. Ezért nem adtam oda magam. Több éve nem volt szexuális kapcsolatom sem.
2012. máj. 15. 14:24
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem,semmi nem volt.Csak megismert rendesen,szerintem a kezdeti szakaszban mindenki inkább a kedvesebb/rendesebb arcát mutatja a másiknak.Mivel imponálni akar.A "rosszabb arcunk" meg később jön elő.Nálam viszont látta azt is milyen mikor ideges vagyok,szomorú vagy bolondos..:DSzerintem nem igazán lehet megismerni egy embert 2hét alatt,én pedig nem szeretek/nem is merek beleugrani egy kapcsolatba.Sokan h*lyének néztek ez miatt,hogy minek húzom a dolgot,de mindenesetre bejött.
2012. máj. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!