Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van a férfiakkal, ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a férfiakkal, ez normális?

Figyelt kérdés

Üdv!


23 éves nő vagyok. Világ életemben a 167 cm-es magasságomhoz 56-58 kg társult.

2 éve meghíztam, jelenleg 73 kg vagyok.


És mit veszek észre. Több férfi udvarol, bepróbálkozik nálam. Ez korábban nem volt így.


Mitől van ez?


2012. máj. 16. 17:13
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Én ezt nem értem. Jobban tetszem ducin, mint csinosan?
2012. máj. 16. 17:14
 2/26 anonim ***** válasza:
73%
Lúzer lányokhoz többen mernek oda menni, mert tudják, hogy biztosra mennek szinte.
2012. máj. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
57%

jó kérdés! :)


mert, hogy én nem buknék így rád az is biztos!

csak ez a véleményem bocsi.

2012. máj. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
úgy látszik ez jobban bejön a pasiknak:D de az is lehet hogy szimpla véletlen
2012. máj. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Rossz a fogalmazásod. Duci és csinos nem mond egymásnak ellent. Arányos és duci az igen. Egyébként lehet, hogy tényleg csinosabb vagy most.
2012. máj. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
honnan tudjuk kép nélkül, milyen vagy/voltál, hogy meg tudjuk mondani, összehasonlítva?
2012. máj. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Az tény, hogy sportolok, mindig is sportoltam.


Köszi az első két választ. Gondolom ti, értelmes, intelligens, izmos férfiak vagytok. :)

2012. máj. 16. 17:20
 8/26 anonim ***** válasza:

Lehet hogy olyan lett a formád, ami tetszik nekik. Lehet hogy magabiztos korszakod van. Nem lehet? Arra is buknak. Nehéz megítélni.

Szimplán a ducikra nem hajtanak, mert még mindig a gizda a divat. Én 170 magas és 57kg vagyok és valaki már ezt is úszógumisnak tartja! Pedig jó az alakom.

24L

2012. máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Igen, izmos férfi vagyok.Lehetsz bármilyen szép nő, 56 kilósan biztos jobban tetszenél, mint 70 kilósan, ez más sok.Naponta van 10 ilyen kérdés és általában arról szól, hogy a csajok azt hiszik ez a "van mit fogni" kategória, pedig nagyon nem.Persze van akinek ez bejön, de szerintem csak önbizalom növelésért raktad ki a kérdést. TUDOM, MOST JÖNNEK A LEPONTOZÁSOK A KÖVÉR NŐKTŐL...
2012. máj. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Nem vagyok magabiztos amióta híztam, de sajnos egy gyógyszer miatt van. Most hagytam abba a szedését, de nehezen megy le a feljött többlet, pedig harcolok érte.


Szerintem, azt tapasztalom, hogy a felnőtt, érett férfiaknak nem a csontkollekció jön be. ( Ezt nem magamra értem most)


Azért szeretik, ha egy nőn van mit fogni. Az is tény, hogy van olyan lány ismerősöm, hogy 60 kilósan vonzóbb, feszesebb, mint az 52 kilós, mert sportos.

2012. máj. 16. 17:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!