Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért késik? Kiszakadt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért késik? Kiszakadt az óvszer, de vettem gyógyszert.

Figyelt kérdés
Múlt hónapban,április 19.-én jött meg.Egy hete,szombaton,lefeküdtünk a barátommal és kiszakadt.Fél órára rá bevettem a Postinor 2 tablettát,majd 12 órára rá,a másikat. Tegnap kellett volna megjöjjön megint,de még ma sem lettem beteg.Mi lehet az oka? Kérlek válaszoljatok! Nagyon félek.
2012. máj. 18. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom azért késik mert Félsz,azaz sterszes vagy.
2012. máj. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne stresszelj! Nekem emiatt késett 1 hetet...
2012. máj. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elöttem szólókhoz. A stressz befolyásolja, hogy mikor jön meg. Nyugalom, nem lesz semmi baj ha vettél be gyógyszert!
2012. máj. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért nem bírok megnyugodni,mert olvastam még ilyen esetekről és a végén kiderült,hogy a csaj terhes.
2012. máj. 18. 18:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ez a bogyó egy hatalmas hormonbomba, vannak olyanok, akiknek hónapok múlva áll csak helyre a menzeszük. Nekem is volt egyszer balesetem, vettem be esemény utánit, és 2 hetet késett. Képzelheted, mennyire idegbeteg ilyenkor az ember lánya :S De hál'isten hatott :)


Próbálj megnyugodni, ahogy előttem is mondták, a stressz miatt is késhet. Gondolj arra, hogy nagyon hamar bevetted a tablettát, így nagyon nagy az esély arra, hogy hat :)

2012. máj. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tegyek.Ugyanis csak 17 éves vagyok.Mondjam el anyukámnak? Tud a szexuális életemről...de azt hiszem kissé megnyugodnák ha a balesetünkről is tudna.Nem tudom hogy mondjam el.
2012. máj. 18. 19:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondd el neki így, ahogy nekünk leírtad. Nem te tehetsz róla, hogy kiszakadt az óvszer, és a lehető legfelelősségteljesebb döntést hoztad. Okosan döntöttél, anyud büszke lehet rád :)
2012. máj. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltatok!Tegnap úgy döntöttem,hogy akkor fogom elmondani anyukámnak ha ma se jön meg.Szerencsére éjjel hasfájással ébredtem és megjött!Nagyon örülök!
2012. máj. 19. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!