Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy javítsam ki ezt a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy javítsam ki ezt a nagy hibámat? L/16

Figyelt kérdés
Tudom, hogy majdnem minden hozzászóló le fog k*rvázni, megérdemlem. Szóval még sose feküdtem le senkivel se, volt pár hónappal ezelőtt barátom, akivel csak pettingig mentünk el, azaz csak ő ujjazott, én nem csináltam neki semmit. Most viszont 3hete lassan fűzött egy 18 éves sportoló gyerek, aki mellesleg szlovák, csak itt él(t) ( mivel megy haza ( Szlovákiába) miután letudta az érettségit). Szóval a beszélgetésünkben az volt hogy testi kapcsolatot létesítünk. Elmentem hozzá tegnap, ő megujjazott amit én nem élveztem, én meg leszoptam ő el is ment, aztán folytattam neki, és hívta a barátja hogy megy fel hozzá ( közös lakásuk van) Így menni kellett. Hálát adok az istennek hogy nem feküdtem le vele, viszont egy rohadt k*rvának érzem magam, hogy a pettingbe belementem. Sajnos még itt van pár hónapig kisebb nagyobb megszakításokkal, mert még hétvégén megy el huzamosabb időre. Félek, hogy mások is megtudják. Hogy javítsam ki ezt a baklövést? Hogyan kezeljem azt hogy ha majd mások megtudják és lek*rváznak?

2012. máj. 18. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz emiatt megtörtént kész. Ha elmondja nem tudsz mit csinálni de ha nem mondja el akkor meg annál jobb :) 2-en tudtok róla szóval ha ő tartja a száját nincs mitől félned. Egyébként emiatt nem hinném, hogy sokan lekúrváznának. 16 évesen ilyen történet már egész light azután hogy az előbb láttam hogy 12 éves kiscsajnak az a baja hova spriccelhet a pasija :) 22/F
2012. máj. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És sajnos kiderült, hogy barátnője is van külföldön, 5 hónapja... Piszok rosszul érzem magam.
2012. máj. 18. 16:11
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tartani fogja a száját ne aggódj :) Ez kettőtök közt marad :) Az embernek vannak baklövései nem tökéletes senki sem :) Első hozzászóló voltam. 22/F
2012. máj. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy. Mi a gondod?16 évesen belezugtál valakibe akit leszoptál (kicsit kevés a 3 hét, de ...)A kérdésed, hogy folytasd-e ez a kapcsolatot, vagy szakits?
2012. máj. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem voltunk együtt. Ő nem akart semmi kapcsolatot, csak egy strigulát magának. De ha nem hívja a haverja, akkor se feküdtem volna le vele.
2012. máj. 18. 16:16
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
De miért csináltad így? Ha már előre szó volt róla, hogy szex lesz, akkor nem hihetted, hogy akar tőled mást is. Annyira elbűvölt a tény, hogy egy menő sportoló akar tőled valamit, hogy mindegy volt mit, te belemész? Az ég áldjon meg, szűz is vagy, meg egyáltalán... legyen már benned egy kis öntudat. Ha nem esett jól az ujjazás, akkor nyilvánvalóan nem voltál szexre hangolva, de mégis hagytad, le is szoptad, de miért? Ameddig nem tudod kezelni az ilyen helyzeteket, addig nem kellene erőltetni a "nagylánykodást".
2012. máj. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre válaszolva: ezt nem tudod helyrehozni, de nem is kell. Ebből is tanultál valamit, legközelebb másképp intézed a dolgaidat.
2012. máj. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lefekszel egy olyan sráccal, aki bejön neked? Nem értem hol a gond.
2012. máj. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ugyan már, sok ember megy bele kalandokba. A barátnőjéről meg nem tudtál.
2012. máj. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le vele.
2012. máj. 18. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!