Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem jóvá a hibámat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem jóvá a hibámat?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú akit már nagyon régóta ismerek ( a legjobb barátnőm bátyja) de ugye pont emiatt eddig nem nagyon közeledtünk egymáshoz most viszont elköltözött a barátnőm és úgy vettem észre hogy a srácnak tetszem. De ő nagyon félénk, bulikban beszélgetünk sokat, hazavisz kocsival meg ilyesmi. de én nem tudtam mit csináljak ezért hagytam az egészet és egy másik fiúval voltam, viszont nagyon megbántam ez a fiú már nincs a képben mert nem akarok tőle semmit. viszont a barátnőm bátyján érzem hogy haragszik rám emiatt. próbáltam jóvátenni sütöttem neki sütit is meg minden. de már nemtudom mit csináljak.
2012. máj. 15. 18:41
 1/7 anonim válasza:
próbáltál vele beszélni?mert az biztos segítene ha elmondanád neki mit érzel
2012. máj. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ferdinánd98 válasza:
éni ezt akartam mondani csak én úgy hogy Vid el valahova és ott mond meg neki
2012. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ASOT ***** válasza:
10 miatyánk, 3 szűzmárja !
2012. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ferdinánd98 válasza:
ez telcsik :) csak nem biztos hogy be jön
2012. máj. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a miatyánk verzió kizárva de azért köszi. énis gondoltam rá hogy beszélek vele, de igazából ez a dolog ami kettőnk közt volt sosem lett megbeszélve, meg nem mondta ki hogy zavarja csak látom rajta... de most mi? mégsem támadhatom le hogy miért haragszik rám nem? úgyis az lenne a válasz hogy semmiért.
2012. máj. 15. 18:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Elhívod valahová,és szépen elmondod Neki,hogy bejön Neked,szimpatikus,és szívesen megpróbálnád Vele,ha benne van.Mondd el Neki,hogy nagyon tetszik Neked,csak eddig nem mertél közeledni Hozzá,mert nem voltál biztos a dolgodban,ezért is próbáltad meg mással.Nem jött össze,most pedig úgy érzed,talán megpróbálhatnátok együtt,mert szerinted most jött el az ideje.

Mivel a srác félénk,és nem mer Nálad kezdeményezni,így ezeket el kell mondanod Neki nyíltan a szemébe,különben sosem fogjátok tisztázni,és nem lesz belőle semmi.

2012. máj. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ferdinánd98 válasza:
ez jo lehet
2012. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!