Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még esélyem? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem? Hogyan hozzam helyre a hibámat?

Figyelt kérdés
Én egy 16 éves lány vagyok és van egy fiú akinek okoztam már annyi fájdalmat mint még soha senkinek.Az a lényeg hogy ez ugy indult hogy egy délután találkoztam vele és a haverjaival egész véletlenül és csak egyszerűen elkezdtünk beszélgetni.Felvett msn-re stb.Másodszor egy szombat éjjel ugyan azon a szórakozóhelyen kötöttünk ki és hát csókolóztunk azon az estén.És a fülembe súgta , hogy van-e barátom én meg az igazat válaszoltam, hogy nincs és erre az volt a válasz hogy akkor mostantól van.Mondtam neki, hogy ezt majd másnap megebszéljük.És beszéltünk is és én ugy gondoltam, hogy egy ideig kavargatunk utána meg szépen elfelejtjük egymást.De ez nem igy sikerült mert ő komoly kapcsolatot szeretett volna de én akkor még másképp gondoltam.Ez még áprilisban történt és azóta nagyon sok mindenen keresztülmentünk...Otthagyta miattam az állását mert neki utazgatni kellett és nem akart engem otthagyni...meg ilyen kisebb-nagyobb dolgok, szerelmes volt belém(vagyis nem tudom hogy volt-e vagy még az).Én meg nem becsültem meg mert mikor ez is történt akkor is sírtam neki,hogy ne menjen el, utána meg azt mondtam hogy én nem szeretnék komoly kapcsolatot.Igazából nem szivatni akartam csak én se tudtam hogy mitévő legyek.Mert akkor is éreztem valamit iránta de nem tudtam ,hogy ilyen komoly.Most nyár elején döbbentem rá, hogy én szerelmes vagyok ebbe a fiúba.Elkezdtem keresni és mindig hívtam ,hogy találkozzunk meg stb.És ő is mondta hogy szeret csak már nem tud úgy megbízni bennem.És lekezdte ugyan azt játszani mint amit én csináltam vele ,hogy egyszer azt mondta, hogy szeret máskor meg hogy nem tudja, hogy mit akar.És mondta nekem , hogy látod mit éreztem mikor te ezt csináltad velem.De én már nagyon sokszor bocsánatot kértem és elmondtam neki hogy nagyon szeretem és, hogy rájöttem , hogy ő az életem.Most mit csináljak, hogy engeszteljem ki??Nagyon szeretem és csak vele tudok elképzelni egy komoly kapcsolatot.Segítsetek kérlek!Ja amúgy a fiú 20 éves.
2010. szept. 7. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
és-sel nem kezdünk mondatot
2010. szept. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeret akkor miért szarakodik veled.Ez a kicsinyes bosszú gyerekes,és úgy tűnik hogy neki fontosabb a saját önérzete mint te.Vissza akarja adni,de ő szándékosan teszi ezt,vagy már tényleg nincs oda érted annyira.Csak megszoktad,ne gyere itt a nagy szöveggel,hogy az életed,a nagy francokat az.Csak úgy érzed,mert nincs senki más az életedben.Nem gondolom hogy neked kéne pitizned,vagy futnod utána.Ne veszítsd el a tartásod.Ha akar valamit tőled,akkor viselkedjen normálisan,és ne az eszét játsza.Nehogy már neked kelljen hálásnak lenni amiért nagy kegyesen hajlandó foglalkozni veled.Ha nem tud olyan odaadó lenni mint régen,akkor menjen keressen egy olyan lányt,akinél nem játsza a sértődöttet."Annyi fájdalmat mint még soha senkinek"-még a végén kiderül hogy te lettél az irgalmas szamaritánus.
2010. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

20:54-es, nem azt kérdeztem ,hogy mivel kezdünk mondatot, ha nem látnád!

2010. szept. 8. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!