Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti már voltatok szerelmesek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti már voltatok szerelmesek?

Figyelt kérdés
nektek mit jelent a szerelem? egyáltalán már voltatok? és ha igen, akkor honnan tudtátok/éreztétek?

2012. máj. 18. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Voltam.

Nagyon jó érzés, olyan, mintha az ember folyamatosan valami anyagot szedne. :)

Ugyanakkor én csalókának is találom. Hiszen a szerelem elmúlik, és utána már meg kell küzdeni azért, hogy a másikkal minden rendben működjön.

Szerelemesen ez könnyű.

2012. máj. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Voltam.

Az első pár hét ("rózsaszín köd") hihetetlenül jó érzés, már akkor is felmegy az endorfinszintem, ha csak eszembe jut valamiről, vagy rá gondolok. Akaratlanul mosolygok magamban, hiába vagyok társaságban vagy buszon/vonaton... Egyszerűen már attól is jól érzem magam, ha csak az eszembe van, ha meg látom na az a kész katarzis, főleg mikor megcsókol végre:)

2012. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Vagyok.

5 hónapja:)

Csak rá tudok gondolni egész nap. Ha rosszul van, vagy szomoru én sem tudom magam jól érezni. Sirtam mikor meghalt a nagymamája pedig nem is ismertem,csak miatta sirtam, mert tudtam hogy szomoru.

Amikor elköszönünk, szinte máris hiányzik, és ha egy hétig nem találkozunk érzelmi roncs leszek kb.

Amikor együtt vagyunk mindent megbeszélünk egymással, és az egész világ rózsaszin:)

Amikor megcsókol, úgy ahogyan senki más..ezért az érzésért mindent megtennék, hogy megmaradjon életem végéig.

Nem a leghelyesebb fiú, és a teste sem a legjobb, de nekem ő a tökéletes, és miért? Mert szeretem,és ő is engem.

Ő az első szerelmem. 14/L

2012. máj. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!