Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szegény pasi nem kell! Ki ért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegény pasi nem kell! Ki ért ezzel egyett?

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 00:37
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
88%
A hozzád hasonlók, gondolom. Egyébként meg az egyet és nem egyett.
2012. máj. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
17%
Normális nő előbb belegondol,hogy miből is fog élni a család,aki képtelen egzisztenciát biztosítani szerintem ne is szaporodjon!
2012. máj. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
87%

És szegény nő kinek kell?

Egy pénzes fazon azonnal felismeri az aranyásókat. Ennek megfelelően bánik velük.

Egyébként kérdező te egy anyagias lány vagy, vagy egy szegény fiú, akit mellőznek a csajok?

Egyébként a tapasztalat azt mutatja, hogy minél több pénze van valakinek annál kevesebb emberség szorul belé. Talán egy szegény fiú több érzelemmel és megértéssel rendelkezik, mint egy elkényeztetett ficsúr, aki csak kelléknek tartja éppen aktuális csinos nőjét.

2012. máj. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
2-es : egy véleményen vagyunk.
2012. máj. 19. 00:50
 5/47 anonim ***** válasza:
58%

Ezt honnan veszed? Ambicio viszont legyen az illetoben.

Nekem volt egy szegeny palim, se munkaja , se haza , se kocsija.

Nekem meg volt.Lesz.artam h nincs penze.Szerettem.Akkor ugy tunt o is. Aztan kimutatta a foga feherjet.Eloszor csak kerdezgettem milyen tervei vannak a jovoben, csak a mellebeszelos rizsa ment.Kezdett feltuni semmit nem akar elerni az eletben, tokeletesen megfelelt neki h en tartottam el joforman.Dolgozott hebe-hoba , persze semmire nem colt eleg a penze.Aztan feltunt a ferfiben minden ferfiassag, ambicio hianyzik.Ugy ereztem szep lassan magam , mintha az anyja vagy babysittere lennek.De ez nem colt eleg.Lopott is sunyiba.Marmint Tolem.Elmagyaraztam neki h ha kell penz adok eddig is adtam.De megint lopott. ugyhogy ott hagytam a francba.Semmire valo.En olyan palira vagytam akire feltudok nezni.Ehhez pedig nelkulozhetetlen h legyen benne ambicio.Sok csoresz kisfiubol hianyzik ez.ha nem tehetos, de latom rajta h nem parazita felfogasu es van benne akarat,nem erdekel hogy all az anyagiakkal.De nehogy no letemre en tarsak mar el ferfit! raadasul en nem tartozom az emancipalt, feminista nok kore...

2012. máj. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
75%
Nem azt mondom, hogy milliárdos férjet akarok, de legyen meg az egzisztenciája, és ha családot szeretnénk, tudja (tudjuk együtt) eltartani, és ne egy albérletben kelljen élnünk 70 ezer forintból.
2012. máj. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
77%

jah igen a legtobb nobe genetikailag belevan kodolva a biztonsagra valo torekves, h a ferfitol tamaszt var es biztonsagban akarja erezni magat.Ehhez meg plusz pont ha a ferfinak van egzisztenciaja, de legalabbis nem egy nagy nullat lat benne.Az extrem, szerencsetlen, sajnalatra melto egyedektol most tekintsunk el.A tobbi meg szanalmas.

egy szanalmas himre meg ki tartana igenyt? aki a jovojere es a leendo csaladra gondol, annak bizony nem mellkes info a pali anyagi hattere.Itt persze nem arra gondolok, h en pedig csak jol meno vallalkozohoz, meg arab sejkhez akarok hozza menni.Na de a ketto kozott valahol!

2012. máj. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
82%
Én is a semmiről indultam, úgyhogy nem értek egyet. Én képes vagyok valakivel közösen felépíteni az életem, nem kell, hogy a pi.csám alá rakja valaki a jót, azt amiért ő már talán keményen megdolgozott. Milyen alapon várnám el? Mert szép vagyok? Ugyan már. Amikor olvasom a lusta, anyagias nők szövegeit, egy pillanatra szégyenlem, hogy én os nő vagyok. Legalább tudom, hogy miért gondolja sok férfi, hogy a nők pénzéhes ringyók. Lehet valaki szegény, csak ne legyen élhetetlen, és lusta. Aztán idővel eljöhet a gyermeknemzés ideje
2012. máj. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
53%
Nekem inkább csak munkanélküli nem kell. Az, hogy milliókat keressen nem érdekel.
2012. máj. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
87%

29 eves ferfi vagyok. Jo allasom, diplomam, sajat lakasom van, hitel nelkul.

Allitolag jofej is vagyok, kedves, torodo.. es megis csak arra kellettem legutobb egy lanynak, hogy az ugrodeszkaja legyek.


Minden vagyam egy normalis ertekrenddel biro tars lenne.. Lassan 30 vagyok, na. Szeretnek szeretni, szivbol..

2012. máj. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!