Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ezt érdemlem? (sztori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ezt érdemlem? (sztori alább)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

31 éves nő vagyok, viszonylag jó munkahelyen. 4 hónapja összejöttünk a főnökömmel, mert egymásba szerettünk. Van ilyen. Nagyon szeretjük egymást, de bármilyen nehéz is volt, megpróbáltuk titokban tartani, főként miattam. Egy "barátnőm" (legalábbis azt hittem róla, hogy az)tudott csak a dologról, és továbbadta, így kb. 1 hét alatt megtudta az egész cég. Mindenki egy r*bancnak állít be engem, és utál mindenki, mert azt hiszik, hogy érdekből vagyok a párommal, és olyan történeteket találnak ki rólam, hogy jaj. Pedig nem, mert nagyon szeretem őt, és ő is engem, végre egy férfi aki kedves és normális, és hosszú távra lehet tervezni vele. Tényleg egy hülye r*banc vagyok, mert szerelmes lettem egy férfibe ő meg belém???? Rettenetesen elszomorít az emberek viselkedése. :-(


2009. jún. 27. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Ez az irigység!!!Ne is foglalkozz velük!Tudom h ezt könnyű mondani de ha látják rajtad h idegesít a dolog akkor még jobban fognak pusmogni, stb!Bizonyítsd be nekik h nem érdekből vagy a főnököddel!És ha beszólnak valamit akkor kérdd meg őket h ezt mondják el a főnöknek is!!Akkor biztos ráfagy a mosoly az arcukra!!Lehet h hülye tanács volt, mert még csak 14 vagyok de én a saját tapasztalatomat írtam le!!

És gratulálok h megtaláltad a párod!!Sok boldogságot!Ja és a többieket sz*rjátok le!!

14/L

2009. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha fönököd független akkor el lehet nézni, de általában a fönöknek mindeig van "egy " felesége és akkor nem csoda hogy jár a pletyka stb... Tehát ha független ne törödj velük, mondjanak amit akarnak, bár elég rossz lehet, ha saját munkatársaiddal nem vagy jóba, esetleg változtass munkahelyet, ha a fönök akkor is joban lesz veled, akkor megérte , ha nem akkor ennyi volt.
2009. jún. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Idővel csillapodnak a kedélyek, ha meglátják, hogy nem érdekből vagy vele. De ha annyira zavar a dolog, akkor kéresd át magad valahova (társcéghez, vagy egyéb kirendeltséghez),bár nem hiszem, hogy erre szükséged lenne.

Lehet, hogy számítónak tartanak, lehet, hogy csak irigykednek rád, az is lehet, hogy valamit hallottak rólad, vagy a kapcsolatotokról, de ne feledd: "minden csoda három napig tart" - egy idő után megszokják, és nem fognak megszólni miatta.

Te csak maradj józan, és szerelmes! :)

2009. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Független a párom, nem is mentem volna bele semmibe, ha lenne felesége. Még nem olyan idős, mindössze 36 éves, nem elvált, semmi ilyenről nincs szó. Már beszélgettünk munkahely változtatásról, de kicsit ódzkodik tőle, akkor nem tudna ennyi időt velem lenni. Mert így többször be tudok nézni hozzá napközben, és néha neki sem árt egy ölelés napközben.
2009. jún. 27. 18:47
 5/10 A kérdező kommentje:
Maximum azt hallhatták a kapcsolatunkról, hogy imádjuk egymást, mert így is van. Már akkor is pletykálkodtak amikor még csak randizgattunk, és nem voltunk együtt "hivatalosan".Mindig kérdezgettek, hogy kitől van az a rengeteg virág, meg plüss maci, meg ez-az-amaz.Én meg már akkor sem mertem nekik megmondani, mert tudtam, hogy baj lehet belőle.
2009. jún. 27. 18:58
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez nagyon gáz! Függetlenek vagytok, azt csináltok, amit akartok. Én a helyedben nem akartam volna eltitkolni, mert lehet, hogy épp azért hiszik, hogy érdekből vagy vele, mert nem vállaltátok fel nyilvánosan. Ne törődj velük. Ez csak azért van, mert így van kiről pletykálni. Te semmi rosszat nem tettél meg a főnököd/párod sem.
2009. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igyekszem nem törődni velük, de sokat motoszkál a fejemben, hogy miért ilyenek az emberek. :-(
2009. jún. 27. 20:18
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
NEM TEHETNEK ELLENED TÖBBET ANNÁL, MINT HOGY SEMMIBE VESZNEK, A FŐNÖKÖDDEL JÁRSZ, A TÖBBINEK HA NEM TETSZIK KAPJA BE A FŐNÖKÖD FASZÁT ÉS MONDJON FEL :)
2009. jún. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy igazuk van?
2010. szept. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg egyutt vagytok?
2010. szept. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!