Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Odaadjam neki, vagy buta ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odaadjam neki, vagy buta ötlet?

Figyelt kérdés
Tavalyelőtt szerelmes lettem egy fiúba, de egyoldalú volt a dolog, ő csak játszadozott velem. Elég szemétül viselkedett. Mostmár nagyjából túl vagyok rajta. Amikor beleszerettem, meglottóztam az életkorunkat, meg a születési éveinket és nyertem egy hármast, egész jó kis pénzt fizetett akkor. Én azóta is úgy érzem,hogy a fele őt illeti. Nem mintha megérdemelné, de az így igazságos szerintem. Csak kicsit gáz lenne úgy a kezébe nyomni, főleg, hogy már nem állunk kapcsolatban. Gondoltam feladom postán, de nem a saját nevemen.
2012. máj. 19. 20:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mégis minek?

Vegyél belőle magadnak valami szépet, aztán ennyi. Ezek az apróságok csak a szerelmes félnek jelentenek valamit, a másikat kicsit sem hatja meg, hidd el nekem.


24/N

2012. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ohh, milyen aranyos vagy. LÓF*SZT NEKI!

Ha tényleg szemét volt veled, csak azért mert hozzá kapcsolódó számokat is kijátszottál, nehogy már elpostázd neki a zseton felét.

2012. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
tartsd meg,hülyeség lenne a te részedről odaadni neki
2012. máj. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1-es igazad van nem hatná meg (de azért elköltené biztos :D )

2-es, neked is, csak azért gondoltam rá, mert mindig pénzhiánya van, most meg épp nincs rendes munkája, jól jönne neki

2012. máj. 19. 20:11
 5/14 szamóca.. ***** válasza:
mivel nem tudsz dönteni, nézd meg: ha az ő "számai" nyertek add oda neki, ha nem akkor vegyél magadnak valamit és röhögd ki.
2012. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
aranyos vagy szamóca, de pont az a fura, hogy az egyik az övé volt, a másik az enyém, a harmadik meg az 1-es , akkor azt hittem, hogy valami égi jel, de már tudom, hogy nem az volt :)))))
2012. máj. 19. 20:18
 7/14 Vadmeggy ***** válasza:
Mégis miért illetné őt? A számokat tök véletlenszerűen húzzák ki. Nem az ő érdeme, hogy pont ezek a számok jöttek ki, hanem a szerencséé .
2012. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 szamóca.. ***** válasza:

húúhú akkor tudom már.

vegyél valami nagyon értelmetlen és idióta dolgot (mondjuk egy metál-lila homokozólapát megteszi, esetleg olyan kis formázó a homokozóba) az összegből, és küldd el neki névtelenül

2012. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
rendben, szamóca, veszek neki hellókittys hátizsákot, a lapát túl olcsó lenne :D
2012. máj. 19. 20:23
 10/14 szamóca.. ***** válasza:

nem hiszek neked :(

pedig mókás lenne.

vagy ha amúgy egy segg volt a kapcsolatotok során, akkor vegyél neki mondjuk egy felfújható gumibabát (fiút!), és vidd el neki személyesen, majd mondd el hogy azért kapja mert a ti számaitokkal nyertél pénzt, de nem érdemli meg, ezért így hálálod meg:D

2012. máj. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!