Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A srác aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A srác aki a bnőmnek tetszik a legrosszabb fajtából tartozik! Többi lent.

Figyelt kérdés
A legjobb bnőmnek tetszik egy fiú, akit ismer is de a fiú nem odajár suliba ahová én és a bnőm. Eza fiú még régebben letiltotta bnőmet face-ról. (ismeretlen okok miatt) Én bejelöltem most ezt a fiút (előtte ezt bnőmmel megbeszéltük, amúgy már énis találkoztam vele ) és rám is írt. Én meg kérdeztem h miért tiltotta le bnőmet, erre ő azt felelte h azért mert tudja h bnöm szerelmes belé, de neki nem jön be, azonban én bejövök neki! De am nekem nem nem jönbe meg semmi, nem is tennék ilyet a legjobb bnőmmel :S meg amúgy egy idióta nőcsábász fú amiket írt (pl h neki adnám e a szüzességem, meg ha ketten lennénk csupaszon egy parton mit csinálnék vele) szóval le is tiltottam. De gyötör a lelki ismeret amiért én bejövök neki bnőm pedig nem :'( h óvjam meg őt ettől az egésztől?? Állandóan róla ábrándozik, h mondjam el neki h ez felesleges? Megmondjam neki egyáltalán? El veszteném és ezt nem akarom! Meg állandóan mászkál a fiú után :S félek h majd a fiú megalázza (tudom h nem lényeg de hozzátenném h a fiú roma, sztem nem illene bnőmhöz) mit tegyek ? (15l én és bnőm is, a fiú: 17)

2012. máj. 20. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
hová fajul a világ... már a fehér csajok is azokra a tetves cigányokra buknak?
2012. máj. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmit, ha szärt kavartál illik megenni. Tégy belátásod szerint, mert csak rossz és még rosszabb választási lehetőséged van.

Egyet azonban mondok: a becsületed legyen az első! Mert ha azon csorba esik többé nem lesz tiszta.

2012. máj. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi az h szart kavartam? Nem csináltam én semmit csak szeretném a bnőmet megvédeni! Nekem semmiképp nem kéne azaz idióta!!
2012. máj. 20. 15:38
 4/4 Wolfgang válasza:

Nem tehetsz róla, hogy nem tetszik neki, te pedig igen. Ezért ne legyen bűntudatod.

Csak annyit tudsz csinálni, hogy megmondod neki, hogy neked miket írt, és hogy szerinted nem hiszed, hogy jól jönne ki a dologból. Persze meg kell hagynod neki a döntést, hisz az ő élete.

Ha ezek után megalázza a fiú az talán egy jó tapasztalat lehet neki.

2012. máj. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!