Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na ez gáz, nem a hélium?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ez gáz, nem a hélium?!

Figyelt kérdés

Előrevetítem, hogy bármennyire is gusztustalan, nem kamu a történet, a minap esett meg, legnagyobb meglepetésemre.


Adott egy nagyobb rendezvény. Adott egy amolyan első randiféle. Adott egy pár igen komoly technika (XXL, Crazy Dance, stb.). Akár jól is elsülhetett volna. Én csak örömet akartam szerezni, de én szívtam nagyobbat. Menjünk fel az XXL-re (ilyen mérleghintaszerű izé, 4x2 ülés, kileng + körbe is pörög), hero-k vagyunk, aztán majd jót röhögünk utána. Hát nem! Kiszállunk, majd fordulatból lehány a csaj. Köpni, nyelni nem tudtam, bár igazából gondolkodtam, hogy visszakapja... A nézőközönség élvezte a műsort, én valahogy nem. Sűrű bocsánatkérések közepette kimenekültünk a tömegből, megmosakodtam egy kútnál, majd hazavittem, kínos csend közepette. Azóta nem beszéltünk.


Férfitársaim, a helyemben mit tettetek volna?


Jártam már így régebben, de ott legalább ismeretlen fejezte ki a "véleményét" ilyen formában. De itt meg...



2012. máj. 20. 19:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el, szegény csaj mennyire szégyenli magát. Nem tehet róla. Rendkívül kellemetlen helyzet az tény, de nem az ő hibája, nem szándékosan hányt le.
2012. máj. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
hát a leírás szerint egy olyan gépre vitted fel, ami forog a tengelye körül. na már most ne csodálkozz, ha egy ilyen után lehánynak.
2012. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem: ő rángatott fel engem oda, nem én őt!
2012. máj. 20. 19:11
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
nem direkt volt, nehogymár ezen muljon a kapcsolatotok! Legyél annyira lovagias, hogy nevess rajta, biztos h ő még jobban szégyenli mint te! Ez legyen a legnagyobb "nézeteltérés" közöttetek! Legalább lesz min nevetni a 10. házassági évfordulótokon:D De most komolyan!
2012. máj. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Csak akkor minek rángat fel ilyenre, ha már a buszozást sem bírja?!
2012. máj. 20. 19:13
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
nyilván nem az volt a terve h lehányjon téged. Egy egyszerű baleset volt, ha az ilyenen nem tudsz tullépni, akkor mi lesz majd ha később az életben igazi problémákkal kell szembenézned?!
2012. máj. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
B@szki Én egy nagyot röhögtem volna,elpoénkodás és enyém a nő. Nem véletlen hogy nem vagyunk egyformák...
2012. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
vagy ha tegyük fel már 1 éve járnátok és ilyen történik, akkor elhagynád egy ilyen jelentéktelen apróság miatt, ami egy véletlen baleset? Próbálj meg igy gondolkodni, és hivd fel h nyugodjon meg, semmi gáz, és nem haragszol rá. Én biztos ezt tenném a helyedben.
2012. máj. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Figyu amúgy ez neked most igazából jó. Mert ő most szégyelli magát meg nagyon sajnálja biztos.


És így most tök jó fej lehetsz, hogy megbocsájtasz neki. Milyen kedves, stb. vagy. Szóval könnyen szerezhetsz egy jó pontot és csak egy lehányásba került.

2012. máj. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Értelek mindegyikőtöket, de nekem ez valahogy nem "poén". Szeretek viccelődni, csipkelődni, benne vagyok bármilyen hülyeségben - de a jó ízlés határain belül. Ez számomra a létező legundorítóbb dolog. De igaz, nem vagyunk egyformák... Tudom, hogy nem direkt volt, de elfordulhatott volna másfelé, jelezhette volna, hogy gáz van, ehelyett font fordulatból (felém vazze') kaptam egy feltétet teljes testfelületre.
2012. máj. 20. 19:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!