Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na ez gáz, nem a hélium?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ez gáz, nem a hélium?!

Figyelt kérdés

Előrevetítem, hogy bármennyire is gusztustalan, nem kamu a történet, a minap esett meg, legnagyobb meglepetésemre.


Adott egy nagyobb rendezvény. Adott egy amolyan első randiféle. Adott egy pár igen komoly technika (XXL, Crazy Dance, stb.). Akár jól is elsülhetett volna. Én csak örömet akartam szerezni, de én szívtam nagyobbat. Menjünk fel az XXL-re (ilyen mérleghintaszerű izé, 4x2 ülés, kileng + körbe is pörög), hero-k vagyunk, aztán majd jót röhögünk utána. Hát nem! Kiszállunk, majd fordulatból lehány a csaj. Köpni, nyelni nem tudtam, bár igazából gondolkodtam, hogy visszakapja... A nézőközönség élvezte a műsort, én valahogy nem. Sűrű bocsánatkérések közepette kimenekültünk a tömegből, megmosakodtam egy kútnál, majd hazavittem, kínos csend közepette. Azóta nem beszéltünk.


Férfitársaim, a helyemben mit tettetek volna?


Jártam már így régebben, de ott legalább ismeretlen fejezte ki a "véleményét" ilyen formában. De itt meg...



2012. máj. 20. 19:07
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Ó bakker! Bár én bírom az XXL-t, sőőt, imádom, de ha egyszer lehánytam volna a barátom, szerintem pofán röhög:D

Nem bírnék veled kapcsolatban élni, nem bírom elviselni az ilyen "undorodós" embereket. Mi lesz, ha terhes lesz? Én imádom, mikor mondja a barátom, hogy ne aggódjak, majd fogja a hajam hányás közben. Annyira kis romantikus:)) Érthető, hogy meglepődtél, de lássuk be, kezelhetted volna jobban is a szituációt, és akkor nem éreztétek volna magatokat ilyen kínosan.

2012. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
te egy barom vagy öreg, én a csaj helyében pofán is szartalak volna.
2012. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdezőnek nem konkrétan a szituval van gondja, hanem a lány hozzáállásával.

Egy kicsit nekem gyerekesnek tűnik a lány meggondolatlansága... ha tudom, hogy nem bírom a rázós, magas dolgokat, nem ülök fel rá, és nem a randin kezdem el feszegetni a határaimat... a kérdező és a lány valószínűleg még nem állnak olyan bizalmi kapcsolatban, hogy egymást hánytassák..

lány voltam

2012. máj. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

De van olyan, hogy nem tudhatja előre, mit vált ki, lehet máskor bírja az ilyen XXL dolgokat, de most épp felrázódott, a hányás meg pont az a dolog, amit nem lehet szabályozni (terhesség alatt volt, hogy a liftet hánytam össze, vagy a hozzánk legközelebbi üzlet oldalát kívülről, nem direkt...)

Kínos, de hidd el, neki még kínosabb ez az egész, valszeg nem tudta ő sem előre, hogy rossz vége lesz.

Ha véletlen fingott volna előtted, akkor is így kiakadnál?:-D

2012. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Na látok, kicsit érzed, milyen az mikor bele, vagy az arcára élveznek a csajoknak :)))


37/F

2012. máj. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
23-as válaszadó ráérzett a lényegre. Többieknek pedig köszi a barmozást! ;) Hasonló jókat!
2012. máj. 20. 23:02
 27/32 A kérdező kommentje:

Mindenkinek van az életében egy pár olyan dolog, amit utál, undorodik tőle, vagy mondjuk fóbiája. Nekem a hányás ilyen. Nem is ilyen IHB partikon szocializálódtam, a f*sás, hányás és egyéb ilyen "nyalánkságok" eléggé az intim szférába tartoznak. Ha meglátok egy embert hányni az utcán, nem megyek oda hozzá. A lánnyal még csak 2 napja ismertük egymást, de ahhoz képest remek nyitás volt. Egyébként letudtam magamban, meg is beszéltük, nincs belőle baj, csak említettem, hogy legközelebb szóljon, ha tudja, hogy nem fogja bírni.


Amúgy megnézném szívesen azon emberek reakcióját, akik itt arcoskodtak, hogy "mert én még az arcába is röhögnék" és társai, hogy hogy reagálnának le egy ugyanilyen szitut. Biztosan nem a röhögés lenne az első reakciójuk...


Ja, és köszönöm, de így bőven 20-on túl úgy érzem, hogy felnőttem. :)

2012. máj. 20. 23:20
 28/32 A kérdező kommentje:
Még valami: nem értem itt egyesek kiakadását, ugyanis nem küldtem el melegebb éghajlatra a lányt emiatt, nem szidtam, nem haragudtam rá, csak inkább hallgattam, nem akartam tovább rontani a helyzeten. A nagyközönség, aki végignézte és röhögve tapsolt neki, az meg hab volt a tortán. A kérdéssel pusztán az volt a célom, hogy leszűrjem, hogy csak én vagyok-e olyan defektes, hogy nem nézem jó szemmel, hogy lehánynak az első randin, de ezek szerint csak velem van a baj.
2012. máj. 20. 23:43
 29/32 anonim ***** válasza:
hová valósi vagy? :D
2012. máj. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Persze hogy megértjük a gázos szitut! Csak elmondtam a véleményemet, hogy szerintem (mondom szerintem) kár lenne ezért dobni a lányt. És ezt a TI érdeketekben, mert nekünk ugye édes mindegy.Nyilván a csaj semmitől nem fog ugy rettegni ezentul, mint attól h ilyesmi ne történjen meg ujra. A "pofába röhögést" meg ugy értettem, (ha rám céloztál ezzel) hogy szép dolog és jó gesztus ha valaki tul tud lépni egy ilyenen,(ha belül dühös is az ember) esélyt adva ezzel egy jó párkapcsolat kialakulásának.

37/F

2012. máj. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!