Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na ez gáz, nem a hélium?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ez gáz, nem a hélium?!

Figyelt kérdés

Előrevetítem, hogy bármennyire is gusztustalan, nem kamu a történet, a minap esett meg, legnagyobb meglepetésemre.


Adott egy nagyobb rendezvény. Adott egy amolyan első randiféle. Adott egy pár igen komoly technika (XXL, Crazy Dance, stb.). Akár jól is elsülhetett volna. Én csak örömet akartam szerezni, de én szívtam nagyobbat. Menjünk fel az XXL-re (ilyen mérleghintaszerű izé, 4x2 ülés, kileng + körbe is pörög), hero-k vagyunk, aztán majd jót röhögünk utána. Hát nem! Kiszállunk, majd fordulatból lehány a csaj. Köpni, nyelni nem tudtam, bár igazából gondolkodtam, hogy visszakapja... A nézőközönség élvezte a műsort, én valahogy nem. Sűrű bocsánatkérések közepette kimenekültünk a tömegből, megmosakodtam egy kútnál, majd hazavittem, kínos csend közepette. Azóta nem beszéltünk.


Férfitársaim, a helyemben mit tettetek volna?


Jártam már így régebben, de ott legalább ismeretlen fejezte ki a "véleményét" ilyen formában. De itt meg...



2012. máj. 20. 19:07
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
háh:D ez jó:D
2012. máj. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Vedd el feleségül, és amikor majd részegen mégy haza, és az ajtóban lehányod, tudod neki mondani, hogy ugyan drágám, emlékszel? Te kezdted!

Így lesz békés házaséleted!

2012. máj. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
akkor gondolj bele abba, hogy tegyük fel neked van rossz gyomrod, és te hányod le őt, de mondjuk amugy tökre bejön és szereted őt, ő meg besértődik és dob téged emiatt, neked nem esne qrvára szarul??
2012. máj. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Az egyik válaszadó kérdésére válaszolva: nem hagynám el és most sem szeretném emiatt lerázni, mert egyébként aranyos és szép lány, de ezt meg kell emésztenem (ha már neki nem sikerült bizonyos dolgokat "megemészteni").
2012. máj. 20. 19:26
 15/32 Johnny B. Goode ***** válasza:
Szerintem meg a csaj nagyon ég a vágytok, hogy helyrehozza a dolgot, ezzel esetleg egy kicsit visszaélve kárpótolhatnád magad... ;)
2012. máj. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
ha ezen nem tudsz túllépni, akkor hagyd a fenébe.
2012. máj. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
13.: Én olyat vállalok, amiről tudom, hogy elbírom. Tehát ha én tudom magamról, hogy ennek csúnya vége lesz, akkor nemhogy nem megyek fel vele, el sem viszem ilyen helyre. Említette, hogy nem bírja már a hosszabb buszozást sem, bónusz tériszonya van, de ott, még mielőtt megtörtént, totál lelkes volt. De nekem ne így játssza a nagylányt, miattam ne vállaljon be olyat, ami azt hiheti, hogy számomra imponál, mert marhára nincs így!
2012. máj. 20. 19:30
 18/32 anonim ***** válasza:
én vagyok az a válaszoló. Legalább hivd fel h nem haragszol rá, hogy nyugodjon meg! Mert az első randi kényes dolog. Aztán ráérsz "emésztgetni" a dolgot. És az ok. hogy szereted a tréfát a jó izlés határain belül, de azt ugye tudod, hogy ez neki sem tréfa volt, hanem ugyanolyan gáz mint neked, csak neki még sokkal jobban. Toleráld neki, egykét szóból elfelejtitek, és minden happy lesz:)
2012. máj. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Ha már nem sokkal vagy bonyolultabb mint a fakocka vagy egy üveggolyó, akkor legalább értelmezd a kapott, normális válaszokat. De segítek neked:

Ha te komolyan azt gondolod, hogy az a lány direkt vitt fel téged oda, hogy utána lehányhasson, akkor a beteg te vagy. Ha nem ezt gondolod, akkor meg mi az amin problémázol?

Nem való neked barátnő, de az a gyanúm, még emberi kapcsolatok sem.

2012. máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
nőlj fel:)
2012. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!