Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na ez gáz, nem a hélium?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ez gáz, nem a hélium?!

Figyelt kérdés

Előrevetítem, hogy bármennyire is gusztustalan, nem kamu a történet, a minap esett meg, legnagyobb meglepetésemre.


Adott egy nagyobb rendezvény. Adott egy amolyan első randiféle. Adott egy pár igen komoly technika (XXL, Crazy Dance, stb.). Akár jól is elsülhetett volna. Én csak örömet akartam szerezni, de én szívtam nagyobbat. Menjünk fel az XXL-re (ilyen mérleghintaszerű izé, 4x2 ülés, kileng + körbe is pörög), hero-k vagyunk, aztán majd jót röhögünk utána. Hát nem! Kiszállunk, majd fordulatból lehány a csaj. Köpni, nyelni nem tudtam, bár igazából gondolkodtam, hogy visszakapja... A nézőközönség élvezte a műsort, én valahogy nem. Sűrű bocsánatkérések közepette kimenekültünk a tömegből, megmosakodtam egy kútnál, majd hazavittem, kínos csend közepette. Azóta nem beszéltünk.


Férfitársaim, a helyemben mit tettetek volna?


Jártam már így régebben, de ott legalább ismeretlen fejezte ki a "véleményét" ilyen formában. De itt meg...



2012. máj. 20. 19:07
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Megértjük, hogy milyen kínos a szitu, de most nálad van a lépéselőny, és a csaj iszonyat kiszolgáltatott helyzetben van- ő már bármit csinálhat, az nem változtat a helyzeten, mert már bocsánatot kért, rajtad a sor, hogy megbocsáss, vagy hagyd őt a búsba. És szerintem a megbocsátás ilyen esetben egy automatikus reakciónak kéne lenni, különben végig úgy tárolod majd az emlékezetedben, hogy a "csaj aki lehányt".

Nem hiszem, hogy ez esetben egy hiosszú kapcsolatra lehet számítani.

2012. máj. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Dobd ki.
2012. jún. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!