Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Van egy ügy,ami honapok óta nem zárodott le teljesen.

A barátom /27 F / kialakított egyetemi tanulmányai alatt egy barátságot egy lánnyal /30 L/ .

A barátom sose kereste,a lány volt rászállva midnig.

Belekerültem a képbe,lassan egy éve van a kapcsolatunk a barátommal.

ez a lány facebookon ócsárolt engem a barátomnak és mindennek elmondott,oktalanul,alaptalanul,amit tud a barátom is,mégsem védett meg és jött neki egy soros ovis szöveggel,elegem van ebből,hogy nem tud megvédeni férfiként.

mit tegyek?elhagyjam?szeretem!tudom,ő is,de ez a gyerekesség megy már az agyamra



2012. máj. 20. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
27 évesen már lehetne saját véleménye..
2012. máj. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normális kapcsolatban ez nem így működik.Nem viselném el.
2012. máj. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Például írtam volna a kérdés végére egy n-t.


Engem is sokat támadtak a párom barátai, amikor összejöttünk, de nem érdekelte, azt mondta, mindenki azt gondol amit akar, a lényeg, hogy ő szeret és kész. Azóta jobban megismertek és nagyon megkedveltek. Egyébként szerintem a párodnak ez akár úgy is lejöhet, hogy féltékeny vagy a csajra, az meg könnyen visszaüthet.


24/N

2012. máj. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!