Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik mit rontok el? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik mit rontok el? Miért nem kellek igazán?

Figyelt kérdés
36 éves nõ nagyok.A házasságunk a párommal kihûlt érzelmeken nyugszik már évek óta.Mint nõ mértékkel adok magamra szolizom epilállok kedves vagyok nem fogyasztok alkoholt.A szex sem mûködik eggy gyors party és kb annyi.Bánatomban eggy nõs pasinak lettem a szeretõje mert nálluk állitólag az asszony ilyen hideg mint a párom.Imádom a szexet élvezni és tabuk nélkül hát kissé perverz vagyok izgatnak a nem laza partyk.Na ezt eggyszer kiélhettem eggy hónap alatt.De rájöttem,hogy a pasi csak mint eggy tárgyat kezel,.....mit rontok el?Ha õszinte voltam és kimondtam amit éreztem irányába mirt kezelt en?yire le?
2012. máj. 20. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
hogy "mirt" kezelt "en?yire" le csak sejtem :d
2012. máj. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát itt majd legfeljebb a tizen-huszonévesek hülyeségeit lehet olvasgatni, úgyhogy hajrá..
2012. máj. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Csókolom!

néni kérem, ön kicsit butácska, ez a helyesírásán tükröződik leginkább, valamint a tényen, hogy a megítélése szempontjából a külsőségeket tartja elsődlegesen említendő tényezőnek. Mellesleg a szolárium gáz... most komolyan... úgy akar kinézni mint egy cigány, és még fizet is érte???

Tetszett tudni, hogy mindig is a fehér bőr volt divat, csak az a hülye Coco Channel 1922-ben egy hajó úton véletlenül lebarnult, és kitalálta, hogy akkor mostantól az lesz a divat? És hogy minden szolizós, barnulós ember ezt a nőt követi, aki véletlenül indította el ezt a divatot?

Mellesleg, ott tetszett elrontani, hogy megcsalja a férjét! Mégis mely párhuzamos univerzumban része a házassági eskünek, hogy "majd elhagylak az izgalmasabb szexért egy másik pasival"???

Néni kérem, ön kb egy kiégett Nicky Minaj.

Sajnos egy ilyet szeretni nem lehet, szóval lépni kéne önnek valamit. Egy boldog házasság titka, hogy nem a szexen alapszik. Már csak azért sem, mert öreg korban szex ugyebár a menopauza után már nem lesz kívánatos. És akkor mi lesz? Utána egyből elhagyja a szex miatt? hol itt a kölcsönös bizalom és szeretet?

Ha nem tetszik változtatni, akkor bizony ön örökre csak egy szextárgy marad.

2012. máj. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csak úgy kezel, mint egy szeretőt, mert az is vagy.

Azt szokás mondani: aki ku..ának megy, ne csodálkozzon, ha ba..ák.

2012. máj. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nős pasival nem kellett volna kikezdened,ne várd hogy másként fog kezelni,mint egy tárgyat.Még ha nem lenne nős,lehet akkor is ez lenne a helyzet,mivel férjed van.Ha ennyire rossz minden,válj el,ha 10év múlva teszed meg,kevesebb lesz az esélyed egy normális párkapcsolatra,és csak az idődet vesztegetted.. 30/N
2012. máj. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

Tudod mit rontasz el? Ahelyett, hogy helyrehoznád a házasságodat vagy kilépnél belőle, te a gyengék, gerinctelenek, aljas emberek útját követed. Rongyember vagy. És komolyan azt várod, hogy ne tárgyként kezeljenek?

Egy merő fertő vagy, ennyit érdemelsz.

2012. máj. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Röhej, de ha belegondolsz akkor te ezt akartad. Szóval nem értem most miért sírsz.

Megkaptad a felszabadult szexet a vadulást. Az köszönő viszonyban sincs a szeretettel megbecsüléssel. El kéne dönteni, hogy mit akarsz igazán. És asszerint élni.

Fel kéne nőni és vállalni a döntéseidért a felelősséget. De te gyáván futsz magad elől is.

2012. máj. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Hát itt majd legfeljebb a tizen-huszonévesek hülyeségeit lehet olvasgatni, úgyhogy hajrá.."

Azért,mert neked erről egy épkézláb gondolatod sincs,még nem kell lenézni a huszonéveseket..


Kérdező:úgy bánnak veled,ahogy te magaddal!Ezt az egy mondatot próbáld meg értelmezni és magadévá tenni,később még jól jöhet..23/F

2012. máj. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kihűlt a férjeddel a kapcsolat? Nem tudod / nem akarod helyrehozni? Minek vagy vele? Ezzel nem csak magadat alacsonyítottad egy másik férfi szexjátékszerévé, de a férjedet is megalázod. Mert attól, hogy nem tud róla, még azt teszed.

Vagy tanuld meg újra szeretni a férjedet és javítsátok ki, ami elromlott, vagy hagyd el, mert úgy neki is van esélye mással boldognak lenni és neked is.

De azzal, hogy sunnyogsz, semmi jót nem fogsz elérni.

2012. máj. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!