Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ti mennyire örültök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti mennyire örültök ha kaptok rózsát pasitoktól, úgy értem ez tényleg nagyon jól esik ha kaptok tőlük szép virágot?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 10:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azon kívül, hogy fáj levágva látni egy rózsát (ami legtöbbször még kis sincs nyílva), a 9-es válaszoló leírta amit kb én is érzek ettől...


Egyetem előtt nem cserepes virágot kell adni. Nekem jólesne mondjuk valami különleges csoki, vagy egy falat bonbon... És már nem kell rózsázni.

Ha pedig már jobban ismerjük egymást és minimum összejárós szakasz van, akkor meg igenis kedves dolog a gyökeres virág.

2012. máj. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!