Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a egy férfi barátom elhív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a egy férfi barátom elhív ide-oda, azt hogy kell kezelni, mit eiilik, mit nem? (Részlet lent)

Figyelt kérdés

Van egy kedves barátom. Csoporttársként ismertem meg.


Ha elhív kávézni, vagy buliba stb, azt randiként gondolja?


Őszintén szólva 20 vagyok, de levelezős, ő 29. Nem randizgattam korábban, mert a tanulás érdekelt csak.


Honnan tudom, hogy ő baráti vagy randis bulira, kávézgatásra gondolt-e? És olyankor hülyén veszi ki, ha a felét én fizetem vagy hogy van ez? SOS!


2012. máj. 21. 13:06
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Milyen érdekből?


Egyetemi segítség, anyagok, jegyzetek szerzéséből.

2012. máj. 21. 13:32
 12/28 anonim ***** válasza:
Ne játszd már te is a tudatlant. Szeretne ismerkedni, hogy a pékbe nem lehet ezt vágni? Igen, fogd fel randinak.
2012. máj. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
De miből ilyen egyértelmű neked, abból csak hogy kávézni akar velem? Azt barátokkal is szoktunk, nem de?
2012. máj. 21. 15:48
 14/28 anonim ***** válasza:

Jó, hagyjuk.

Nem csoda, hogy korábban sem randizgattál...

2012. máj. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Azért ilyen egyértelmű nekem, mett én is pontosan így csinálnám. De ha látom milyen hülye pi.csa is vagy valójában, szomorú lennék nagyon, és már nem foglalkoznék veled többet, és kerülnélek mindig.
2012. máj. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
És utálatos dolog, ha ki akarod fizetni a részed. Na akkor megint el vagy kapálva.
2012. máj. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Én szóltam nektek, hogy nem vagyok jártas a dologban, ezért is kértem tanácsot.


Randiztam volna, ha korábban pl elhív randira. :)

2012. máj. 21. 15:53
 18/28 anonim ***** válasza:
Arra hív, fogd már fel :)
2012. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Veszem én a jeleit, csak félek, hogy tévesen! Nem merem magam olyasmibe loholni, ami lehet nincs is, csak én látom bele. Érted már? Nincs önbizalmam, ennyi. :(
2012. máj. 21. 15:55
 20/28 A kérdező kommentje:

Nem ez a kérdés, én is úgy sejtem. Én arra értetlenkedtem, hogy eddig miből kellett volna tudnom, ha nem hív sehová?


Ti miből látjátok ilyen határozottan?

Az meg nem igaz, hogy férfi nem keres nőt csak , ha akar tőle valamit. Millió barátság van, meg haverság, nekem nincs ilyen, de sokaknak igen. Na azokkal mi van?

2012. máj. 21. 15:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!