Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a egy férfi barátom elhív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a egy férfi barátom elhív ide-oda, azt hogy kell kezelni, mit eiilik, mit nem? (Részlet lent)

Figyelt kérdés

Van egy kedves barátom. Csoporttársként ismertem meg.


Ha elhív kávézni, vagy buliba stb, azt randiként gondolja?


Őszintén szólva 20 vagyok, de levelezős, ő 29. Nem randizgattam korábban, mert a tanulás érdekelt csak.


Honnan tudom, hogy ő baráti vagy randis bulira, kávézgatásra gondolt-e? És olyankor hülyén veszi ki, ha a felét én fizetem vagy hogy van ez? SOS!


2012. máj. 21. 13:06
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Azok mellett van azért valaki...
2012. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Párra gondolsz? Azért nem mindenki mellett!
2012. máj. 21. 16:02
 23/28 A kérdező kommentje:

Van olyan, hogy tipikus jel, amiből érthetem, hogy kezdeményez a férfi?


Hogy szoktátok férfiak? Miből szűrhetem le?

2012. máj. 21. 16:04
 24/28 anonim ***** válasza:
Keresi a társaságod, integet, visszajelez, szeretné veled elcseszni az idejét, meghív kávézni... érdeklődik.
2012. máj. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Csak vannak ám olyan meberek is, akiknél ez a kedvesség alap.
2012. máj. 21. 16:07
 26/28 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg nála is alap.
2012. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Már úgy értem, hogy hátsó szándék nélkül kedves. Csak kedves, mint bármely más társával. Más csop.társunkkal is kávézott már, láttam.
2012. máj. 21. 16:13
 28/28 anonim ***** válasza:
És? Beszélgess vele, és kérdezd meg, hogy van-e barátnője.
2012. máj. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!