Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálják, ítélik el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálják, ítélik el a melegeket?

Figyelt kérdés
Vajon csak az utálkozik, aki alacsony műveltségű?

2012. máj. 21. 14:03
1 2 3 4 5
 11/43 szamo77db ***** válasza:
88%

Ma 14:23! Miért az a sok csúnya jelző, amiket felsoroltál?

A kaki szex meg pisiszex különb dolog számodra? És ha

igen, miért? Szerintem olyan mindegy, hogy homo vagy hete-

ro a szerelem. A lényeg, hogy két ember szereti egymást és

boldogok együtt! És van egy csomó hülye ember, aki nem

tudja elviselni azt, hogy a másik ember más, mint ő! Pe-

dig ételt sem eszünk mindannyian mindig egyformát, nem?

2012. máj. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
91%

ma 14:09 - ez nagyon így van, egyetértek. és dühítő is, h míg a leszbi csajok (vagy akik annak tettetik magukat) azok menők, meg vagányak, addig a pasiknak titkolniuk kell, h így éreznek és kész.


ma 14:20 - jaja, szerintem mindkét esetben magánügy. mondjuk egy szimpla csók/ölelés/puszi nem zavar nyilván, de ha azt látom, h nyalják-falják egymást és már öt perce az folyik, h hogyan tilitolizzák át egymás nyelvét, hát az az agyamra megy, legyen szó heteró, vagy meleg párról.


Én úgy vagyok vele, hogy aki igazán, tényleg homoszexuális (nem pedig játssza az agyát, mint sok buta csaj manapság), azt nem ítélem el. Nem döntés kérdése, hogy kit/mit szeret az ember, van és kész. A túlzott magamutogatást pedig nagyon is elítélem, de nem csak a homokosoknál, hanem a heteróknál is. Ja igen, egyszer Németországban a buszról láttam egy pasit, átment a zebrán egy másik pasihoz, átölelte és továbbmentek kézenfogva (nem mondtad volna meg róluk, h melegek). Szerintem így abszolút rendben volt, annyiban zavart a dolog, h hihetetlenül helyes volt mindkét pasi... :))


Ja igen, aki meg undorkodik, meg szidja őket, az beza homofób, ja és azt szoktam mondani, h aki már annyira túlzásba viszi a dolgot, h idegbajt kap, ha csak szóba jön a téma, abban bizony rejtetten benne van a hajlam. :PP

2012. máj. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim válasza:
72%
Szerintem még a radikálisabb véleményt formálók is enyhébben fogalmaznának akkor, ha nem lenne meg néhány (?) melegben egy alapvető exhibicionista hajlam. Miről beszélünk, mi az hogy "Meleg büszkeség napja"?! Na ne már, aki valóban meleg, nem választotta azt, hanem más okból meleg. Legyen büszke a diplomájára inkább, már ha van neki.
2012. máj. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem egyre jobban elfogadják a melegeket, én ennek nagyon örülök! Teljesen hetero vagyok, de idegbajt kapok attól, ha egy embert amiatt ítélnek el, amilyennek született. Régebben még a "fúj, b*zi!" hozzáállás volt a jellemző, időbe telik, míg ezek az emberek felfogják a miújságot...
2012. máj. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
85%
Valóban egyre elfogadottabbak a melegek. Számomra az egyetlen dühítő az, hogy sok idióta csaj menőnek gondolja ha a barátnőjével smárol, és álleszbinek tetteti magát. Emiatt az igazi leszbik is el vannak ítélve, mert hogy biztos csak tettetik a dolgot.. zavaró hogy emiatt (is) el vannak ítélve :/
2012. máj. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

Sorban haladva válaszolnék:

@14:05: "ezt látják a mai gyerekek" - szerintem kishazánkban nem igazán látni az utcán smároló férfiakat, de még ha látna is a gyerek, attól igen lehet azt hinné, hogy ez normális, és így nőne fel, rgo nem lennének előítéletei a melegekkel szemben, viszont ATTÓL hogy látja, ha nincs benne genetikai hajlam a homoszexualitásra, NEM LESZ meleg az adott gyermek...


@14:07: Igen, engem is legalább ennyire provokatív az, amikor a tizenévesek, meg a felnőttek is olykor a nyílt utcán parkokban egymás ölében ülnek, nyalják-falják egymást épp hogy nem pettingelnek ott mindenki szeme láttára... a melegek mikor csinálnak ilyesmit? Vajon ők miért nem csinálják?? :)


@14:09: Hát ja, a heteró férfiak többségének a leszbikus csajok kifejezetten egy ideál... A helyes az volna, ha minden orientáció elfogadott lenne.


@14:18: :)


@14:20: Az ötéves unokahúgodnak elég ha annyit mondasz: ők is szeretik egymást, mint például anyu és apu. Rá fog csodálkozni, mert nem látott még ilyet, de lehet hogy a vadasparkban az oroszlánra is rácsodálkozik mivel azt sem látott még... szóval véleményem szerint meg lehet értetni egy gyerekkel is, és pont ezaz hogy attól nem lesz meleg. A szexuális orientáció nem tanulható, mint ugye a férfipéldák a férfias viselkedés, mert a nemi identitás minden ember génjeiben van kódolva.

A felvonulás... nos igen, ez nekem sem szimpatikus melegként sem! Én más formában képzelem el ezt az egészet, pl a Fogadd el, fogadj el napokhoz hasonló rendezvények keretében, a melegség és megismerést előtérbe helyezve, és nem a magamutogatást. Viszont az hogy minden embernek egyenlő jogai lehessenek, azért nem csak a melegeknek kell küzdeni, hanem úgy gondolom mindenkinek!


@14:20 (#7): Egyetértek.


@14:21: Ez nem teljesen úgy van, hogy "ha éppen ahhoz van kedve, akkor miért ne".

Leszbikusság divat volna? Fene tudja, nekem van olyan leszbikus ismerősöm, aki semmilyen formában nem tudja elképzelni azt hogy fiúval éljen együtt, tehát nem biztos hogy túl sok olyan leszbikus volna aki csak divatból lenne az - mint ahogyan divatmelegek sem igazán léteznek.


@14:22: :)

@14:22 (#10): Magánügy. Én is magánügyként kezelem, pl nem hirdetem azt kapásból, viszont mennyivel jobb volna egy olyan világ, ahol ha megkérdezik, hogy van-e barátnőm akkor minden rosszérzés/szégyen nélkül kimondhatnám: nincs, mert meleg vagyok... Ugye?


@14:23: Én megértelek, én is ezen jelzőket használom a spenótra, a tökfőzelkére. Nem baj az, ha valaki nem rajong a melegekért, de ugyanakkor legyen tudatában annak, hogy egy meleg is ugyanolyan ember mint egy heteró.


A további válaszokat olvasva pedig még megjegyeznék néhány dolgot.

Én sem vagyok büszke arra, hogy meleg vagyok. Büszke arra vagyok, hogy az ismerőseim, barátaim, amikor megtudták - szembesültek azzal, hogy egy rossz kép élt bennük a melegekről, és hogy én ettől is tudok emberséges és erkölcsös életet élni. A vallásos ismerőseimmel persze már más a helyzet, a Biblia miatt, de azért rájuk sem panaszkodhatok.

A melegek megítélése valóban javul a társadalom szemében, ezzel én is egyetértek. De az, hogy a Jobbik, valamint maga az alaptörvény is igencsak negatívan áll a homoszexualitáshoz, és a melegekhez, szerintem elég nagy baj.


Köszönöm mindenki válaszát, és örülök hogy kultúrált válaszokat kaptam (eddig legalább is)!


Aki érez egy kis kíváncsiságot/közelebb szeretne kerülni a témához, olvasni róla, annak ajánlom figyelmébe a blogomat.

[link]

2012. máj. 21. 16:12
 17/43 anonim válasza:
81%
Kedves Kérdező, bennem nem él rossz kép a melegekről, mert én is ismerek ilyen embereket. Csak arra kívántam rámutatni, hogy a dolog ezen részének mintegy önszabályzó módon kellene működnie. Persze ez nyilván nem ilyen egyszerű. Én egy percig sem ítélem el, hogy ha valaki meleg, mert nem ő "akart" az lenni (persze nem a divat-melegekről beszélek). Egyébként azzal a hozzászólóval értek egyet, aki azokat a hetero párokat is elítélik abból a szempontból, hogy tényleg miért kell nekem 10 megállón keresztül azt hallgatni, hogy egymást nyalják-falják?
2012. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
82%
Jó, h említetted a vallásosságot, én is vallásos vagyok, járok is templomba, tőlem származik a 14:44-es hozzászólás... ezzel csak azt mondom, h nekem is jópár ismerősöm van, akik vallásosak, de tök normálisan állnak a témához. :)
2012. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
40%
Nem természetellenes. Az állatvilágban minden fajnál kitaszítják a meleg egyedeket. Most jöhettek azzal a dumával, hogy 'de mi nem vagyunk állatok', de a természetnek van egy rendje ami minden egyes természetben élő egyedre igaz. Eszerint a rend szerint egy nőstény egyedhez egy hím egyed illik. Attól, hogy 2 hímet egymáshoz akarsz illeszteni te nem különb és nem 'emberibb' leszel, attól te egy olyan ember leszel aki nem bírja elfogadni, hogy a természetnek márpedig van egy rendje.
2012. máj. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
32%
17:54 vagyok. Az lemaradt, hogy manapság persze menő liberálisnak lenni. De ti engednétek, hogy a gyerekeitek drogosok és melegek között nevelkedjenek és esetleg az ő példájukat kövessék? Vannak dolgok amiknek a tiltását megköveteli a társadalom. Ilyen dolgok azok amik a gyereked zavarhatják abban, hogy egy értelmes ember legyen belőle. manapság a nagy liberalisták megpróbálják eltörölni ezeket a gátakat, bezzeg ha az ő kölkük keverednek egyszer melegek vagy drogosok közé akkor aztán lenne balhé...Nyomatják itt nektek a vak dumát miközben tudják, hogy őket ez úgysem fogja befolyásolni.
2012. máj. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!