Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálják, ítélik el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálják, ítélik el a melegeket?

Figyelt kérdés
Vajon csak az utálkozik, aki alacsony műveltségű?

2012. máj. 21. 14:03
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó: Igen, a Bibliával én sem érvelnék mások helyében, mert mondjuk mellette ők se tartják be pl a Tízparancsolatot.

"De ugye milyen rossz lenne ha kiderülne hogy akivel élünk az csak azért van velünk mert társadalmi kényszer?"

Ez így van, sokkal rosszabbat tesz az az ember, aki így hazudik magának és másoknak. Örökké úgysem maradhat titokban, h ki ő és mit szeret és ezzel nem csak a saját, de többi ember életét is elronthatja, akikkel él. De azért valamilyen szinten meg lehet érteni, mert mondjuk álláskeresésben nagyon nem plusz pont az ilyen, ha kiderül.


"Egy társadalom akkor lesz igazán boldog ha mindenkit megpróbál elfogadni."

Azért ezzel vitatkoznék. Ha nem baj, a pedofilokat, a gyilkosokat, a csalókat, a tolvajokat és hasonló népségeket nem fogadom el. Tehát normális keretek között kell ebben is gondolkodni. Elfogadok én mindenkit, és mindenki elveit, ha nem sérti meg azzal a másikat, vagy éppen magát...

2012. máj. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim válasza:
90%

Hidd el a többséget nem érdekli ki kivel hál. Szerintem ezen semmi felvállalni való sincs, valakinek a szexualitása max. 2emberre tartozik, arra a bizonyos valakire, meg akivel éppen együtt van.

Én a hetero fejemmel eltudom őket fogadni, nem foglalkozok velük mert nincs miért, szexualitás téren sose lesz velük kapcsolatom, ezért nem érdekel ez a része.


A hangsúly a DISZKRÉCIÓN van! Provokatív és undorító mikor egy pasi női ruhába, ki sminkelve, színes csillogó csajos kiegészítőkbe mászkál, ne beszéljünk a kislányos beszéd stílusról és a fenék rázásról...

A többi nem meleg pasit alázzák meg ezzel a viselkedéssel.


Tehát mielőtt felvonulást és olimpiát rendeznének maguknak, előtte söpörjék körbe a portékájukat.

2012. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
21%
Én én inkább azt kérdezném hogy miért vannak akik nem utálják a melegeket, és nem ítélik el!
2012. dec. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!