Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálják, ítélik el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálják, ítélik el a melegeket?

Figyelt kérdés
Vajon csak az utálkozik, aki alacsony műveltségű?

2012. máj. 21. 14:03
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
16%
Na akkor az utálkozás forrásáról csak annyit: Mindenki azzal bújik ágyba, akivel akar, de OTTHON! Mert az, hogy valaki fiú létére a fiúkat szereti, azt ne is akarjátok bemesélni, hogy igen, mert NEM normális. Pláne nem való az utcára, és itt legfőképp a melegfelvonulásra gondolok, bár már láttam két csávót kézen fogva sétálni. A melegfelvonulással és a magamutogatással a melegek csak ellenszenvet és unszimpátiát szítanak maguk ellen, az emberek tized ennyit nem foglalkoznának velük, ha csöndbe lennének és vonulgatnának. Én se állok ki az utcára és kezdek el kiabálni, hogy "nézzétek ő barátnőm, most viszem haza megdugni." Arról meg ne is beszéljünk, ha véletlen egy kisgyerek meglátja a melegeket az utcán, a végén még azt gondolja, hogy az a normális.
2012. máj. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
87%

A melegfelvonulásnak a figyelemfelkeltés lenne a lényege, olyan értelemben, hogy héló, ők is léteznek, és jogokat akarnak. Más kérdés, hogy ez nem jut el a célközönséghez, ezért igazából szerintem nem valami hasznos, de nem az a lényege, hogy xy elújságolja, hogy ma este kivel fog dugni.

A kisgyerek pedig normálisnak fogja gondolni. És? Egy kisgyerek egészen sok mindent normálisnak gondol, simán elhiszi, hogy a szénsavtól pezsgő kóla "tönkrement" és ő ezért nem ihatja meg, elhiszi, hogy a karácsonyi ajándékokat a jézuska hozza, és ezen kívül még rengeteg dolgot elhisznek neked, és ezeket normálisnak fogják tartani, mert te azt mondtad, hogy az normális.

Innentől kezdve az ő világképét igazából te formálod, főleg amíg pici, később ha értelmes, és utána gondol a dolgoknak, talán saját nézetei is lehetnek, de ha te azt mondod neki, hogy kisfiam/lányom, vannak olyan emberek, akik bizonyos okok miatt más bácsikat/néniket szeretnek úgy, mint apu és anyu egymást. Őket nem kell bántani, mert így születtek, de tudod van ilyen is.

Na egy ilyen információ egy kisgyereknek már bőven elég, onnantól kezdve őt ez a téma baromira hidegen fogja hagyni, mert te ezt nyugodtan közölted vele, hogy van ilyen, és nem kell meglepődni, vagy csodálkozni. Ettől ő még nem lesz meleg se leszbikus, akármennyire is hiszitek, ez nem így működik, különben melegek se lennének, ha abból indulsz ki, hogy mindenkit hetero pár nevelt. A gyereked akkor fog aggódni miatta, utálkozni, ítélkezni a melegek fölött, ha tőled ezt látja, mert te azt sugárzod felé, hogy ez a normális. A normális innentől kezdve meg relatív fogalom. Szerintem az a normális, hogy hagysz mindenkit élni, és nem ártasz nekik, kiváltképp ha az égvilágon semmit nem tettek ellened.


Ééés újabb pont, a bekezdésed első része megint CSAK a férfiakra vonatkozott, hogy az nem normális, HA KÉT FÉRFI. Két nő ezek szerint, úgy gondolod rendben van?

2012. máj. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
46%
Ez ugyan olyan küzdelem mint a nők egyenjogúsága...Annyira egyenjogúk akartak lenni, hogy most már meg vannak sértődve ha a férfiakkal egyenjogúként kezeljük őket.
2012. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
23%
Kedves 33-mas, mielőtt elkezdesz kitalált elméleteket gyártani: Nem, amikor két nő csinálja, az sincs rendben. Én nem azok közé tartozok, akik szerint izgi, mikor két csaj nyalja-falja egymást. A fiú csinálja lánnyal, a lány csinálja fiúval, ez a normális. Látod, ilyen baromi bonyolult ez. De ha már valaki meleg, legalább kezelné diszkréten, és ne vonulgatna meg reklámozná. Ha csöndben lennének, nemhogy sokkal kevesebb embert zavarnának, de sokan nem is tudnának róluk, így az utálkozás eleve ki van lőve.
2012. máj. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
15%

Én ezt a felvonulást annyira nem értem - nem az, hogy tangába vagy sem, hanem alapból, szerintem semmi értelme. Most akkor én is vonuljak fel, mert hetero vagyok? Vagy azért, mert van 5 portugál ismerősöm a főiskolán? Esetleg azért, mert szeretem a hiphopot? Vagy mert a Benfica-nak szurkolok? Ez az egész nonszensz, mindenért lehetne felvonulást csinálni.


Azoknak van igaza, akik azt mondják, hogy ez abnormális dolog. Sőt szerintem betegség is. Elmondjam, miért? Vegyük például a szellemi fogyatékosokat. Ők is úgy születnek meg, ahogy, a génjükbe van kódolva, hogy ők ilyenek lesznek - akárcsak, a ti elmondásotok szerint, a melegeknél is ugyanez a helyzet. Akkor valami probléma? Betegség és kész, nem normális dolog. Isten a férfit és a nőt teremtette úgy, hogy passzoljanak; a péniszt és a vaginát, nem pedig a péniszt és az ánuszt.


Ha valaha gyerekem lesz, sosem fogom azt mondani neki, hogy ez normális. Még nem tudom, hogyan magyarázom meg majd neki, hogy két néni/két bácsi mit csinál, de biztos nem fogom neki azt mondani, hogy ez így teljesen jól van, mikor nincs.

2012. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
16%
Mellesleg azt sem értem, mit vagytok annyira oda attól, hogy nem fogadhattok örökbe gyereket (gondolom, sokak ezért vonulgatnak...). Hát azért nehogy már a befőtt rakja el a nagymamát. Én se mehetek bankot rabolni, mert EZ A TÖRVÉNY, és én elfogadom, még ha sokszor nagy szükségét is érzem a pénznek.
2012. máj. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
33%

Az emberek egy része sajnos alapból utál mindent és mindenkit, aki eltér a "normálistól", nem átlagos, nem megszokott.


Másrészt az is igaz, hogy nem kellene ennyire "reklámozni" a homoszexualitást, egy felvonulásnak pl. nem sok értelmét látom, csak a gyűlölködőket hergelik vele még jobban.

2012. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
90%

Az a baj, hogy egyes válaszokat nem tudok jó vagy rosszra értékelni, mert mondanak olyat is amivel egyértértek, meg olyat is amivel nem.


Például a melegfelvonulás figyelemfelkeltés? Na ne röhögtessetek már, a felvonulás csak még több utálatot szül... ezt jó lenne belátni és abbhagyni, máris csökkenne az utálat.


Viszont azok akik betegségnek állítják be a homoszexualitást és kezeltetni akarják, na arra nem tudok pozitívabban reagálni. Az tény, hogy veleszületett dolog, hogy kinek milyen a szexualitása, de ettöl még kezelni ezt nem lehet.

Képzeljétek csak el, ha valaki ráakarna venni, hogy heteroból legyél meleg... menne? Nem hiszem... és ez fordítva is így van.

2012. máj. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
81%
Ja és én magam leszbikus vagyok, viszont a felvonulást nagyon elitélem. Csak utálatot szül és értelme nincs. Abba kéne hagyni az ilyesmit és nem feltünösködni. Nekem teljesen megfelel úgy élni az életem, hogy nem kenem mindenki képébe, hogy én miket csinálok a barátnömmel.
2012. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
91%

Sziasztok!


Én elfogadom a melegeket. Látva a hozzászólások egy részét, úgy gondolom hogy kicsit jobban utána kellene nézni a dolgoknak és informálódni. A Bibliával való érvelés meg eléggé kétszínű dolog, hiszen érdekes, hogy mindenki milyen kis szent lesz hirtelen, ha a melegeket utálni kell pedig hát ha mindent szót úgy veszünk ami írva van, akkor a jövő nem sok jóval kecsegtet az emberiség 100%-ra. A melegfelvonulásra szükség van, egy demokráciában ez teljesen normális akit nem érdekel ne menjen ki, ill. ha lennének vagy 100 ezren akkor a nácik is kussolnának. A lakosság 5%-a meleg ezt el kell fogadni ez fél millió ember, nyilván ennek csak egy része én meleg életet a többieknek felesége és gyereke van. De ugye milyen rossz lenne ha kiderülne hogy akivel élünk az csak azért van velünk mert társadalmi kényszer?Látjátok nem is olyan egyszerű ez.Azt értem hogy az időseknek korlátolt a nevelés meg a jól megszokott miatt a gondolkodása, de hogy egy fiatalnak! Egy társadalom akkor lesz igazán boldog ha mindenkit megpróbál elfogadni.

2012. máj. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!