Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nagyon visszataszító,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nagyon visszataszító, ha egy pasinak beesett mellkasa van, vagy annyira nem érdekes?

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
beesett alatt azt érted hogy nincs kigyúrva, tehát nem izmos? mert akkor nem, akkor csak átlagos. a beesettet nem tudom elképzelni milyen lehet, ha egyenesen jársz nem lehet beesett, húzd ki magad és úgy járj.
2009. jún. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én sejtem,hogy mire gondolsz!

Az nem azért van,mert nagyon vékony vagy?

A barátom tesójának is olyan és hát szerintem nem szép,vagyis elég taszító!

Bocsi,csak őszinte voltam!

Üdv!

2009. jún. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A 15:44es vagyok!

Azt elfelejtettem,hogy ha egy lány beléd szeret,akkor nyilván nem félmeztelenül lát téged először és ha már szeret és oda kerül a sor,akkor nem fogja szerintem taszítónak találni!

Uh ezen nincs mit izgulnod szerintem!

Ja és a barátom tesójának is van barátnője,már több mint egy éve!

Üdv!

2009. jún. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
unokatesómnak is ez volt a baja.. be volt esve a mellkasa.. de aztán megműtötték és elkezdett edzeni, most már egy nagy darab kigyúrt állat lett :D ennek már két éve.. :)
2009. jún. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
hali! Én egy "beesett mellkasú" srác vagyok nekem azért van beesve mert így születtem. én még nem vettem észre hogy zavart volna ez lányt az ismerkedésnél (strandon) pedig sztem elég hülyén néz így ki a testem.
2009. jún. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak is "beesett" mellkasa van, és én kifejezetten szexinek találom:) biztos azért, mert szerelmes vagyok belé:) szóval ha beléd szeret a lány, nem fogja érdekelni...ha meg mégis ezen lenne fennakadva, nem érdemes foglalkoznod vele!
2009. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a beeset melkason azt érted, mint egy madáritató?

egy haveromnak van.. fura... de szerintem abszolút mellékes...

2009. jún. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Egyébként a beesett mellkas alatt a következőt értettem:

Cipészmellnek, horpadt mellkasnak is nevezik, tudományos megnevezése pectus excavatum.Ilyenkor a mell elülső, középső részén, a bordákat összekötő szegycsont feltűnően beljebb nyomódik, szinte egy lyuk alakul ki a helyén, és az egész mellkas laposabbá válik(szerencsére nekem nem olyan súlyos,mint amit itt írnak,de azért látszik.)

2009. jún. 29. 10:43
 9/11 anonim válasza:
Kisfiam horpadt mellkassal született ami kissé nyomja a szívet de ezt kinőheti bár van műtét is erre még 4-hónapos remélem csak szépséghiba lesz.
2010. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Figyi, nekem is nagyon be volt horpadva a mellkasom, de elkezdtem edzeni, és szerintem sokat javított rajta, persze még kicsit most is látszik, de közdök ellene:)
2011. febr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!