Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek arról, ha egy fiú túlságosan is odafigyel a saját lábfejére?

Figyelt kérdés

A kérdésemet úgy értem, hogy nem járkálok mezítláb, nem akarom, hogy koszos legyen, vagy pl. talpon bőrkeményedés, körmeimre is nagyon odafigyelek. A kezemen is odafigyelek a körmeim épségére, ellenben sok fiú haverommal.

20F


2009. jún. 28. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ez csupán annyit jelent h higénikusabb vagy. sztem ez nem bűn viszont az engem már idegesitene ha egy fiu egyfolytában cipőt cserélne (utcaibol gyorsan papucsba onnan mamuszba)de nehogy leérjen a lábam mert akkor rohanni kell megmosni midn2-t... szoval nem baj csak ne vidd tulzásba:)
2009. jún. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit durva. Én lányként is gyakran sétálok esténként a meleg aszfalton, de mondjuk az alap, hogy a hideg metlakin én sem rohangálok mezitláb. Hogy a körmeidre odafigyelsz, az szerintem teljesen természetes, az az igénytelen, ha valaki nem vágja, csak néha törik, ha már nem fér :S
2009. jún. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Arról nincs szó, hogy állandóan cipőt cserélnék, vagy rohannék megmosni ha piszkos. Csupán azért nem mászkálok a talajon mezítláb, hogy szép maradjon a talpam. Csak hallottam ilyet, hogy vannak lányok, akik nem randiznak olyan fiúkkal akiknek "tökéletes a körmük", mert azok tuti melegek.

Ha valaki még válaszolna, szívesen fogadnám :)

2009. jún. 28. 17:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem egyik volt barátom volt ilyen. Nem idegesített egyáltalán. eleinte meglepődtem, hogy fiúk is lehetnek ilyenek. Nekem tetszett, hogy ápolja magát, és figyel magára. Jelenlegi párom is figyel a körmeire, és nem járkál mezitláb. Egyszerűen nem szereti. Nincs ezzel semmi gond...sőt:)

24/L

2009. jún. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanígy vagyok. Nagyon odafigyelek a tisztaságra, a kezek, lábak ápoltságára, és úgy összességében mindenre. Volt olyan barátnőm, akinél több időt töltöttem a fürdőszobában, de egy idő után ezt megszokta. Nem, nem vagyunk metroszexuálisok, sem melegek, hanem csak igényesek.

28/F

2009. jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs azzal semmi baj, ha valaki figyel magára, csak ne vigye túlzásba. Pl ha a párommal nyaralunk a Balatonon, szeretek este mezitláb sétálni vele a parton, és lehet furán néznék, ha azt mondaná nem hajlandó levenni a papucsát vagy cipőjét, mert koszos lesz a lába... holott pont az a lényeg benne! :D

A körmök. Barátom is odafigyel rá, ahogy arra is hogy "tisztán tartsa" magát, ne legyen mindenhol szőrös, ha értitek, illetve ha nagyritkán kijön rajta valahol egy pattanás, akkor is rohan hozzám, hogy azt azonnal nyomjam ki. Sokat nem tölt a fürdőszobában, legalább is nem tűnik annak, mivel mindig együtt fürdünk, de szerintem ez teljesen rendben van :)

2009. jún. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!