Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Normális ahogy érzek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit pár hónapja ismertem meg (interneten), és azóta is napi rendszerességgel beszélünk msn-en. Eléggé megkedveltem csak a távolság miatt nem lenne értelme egy kapcsolatnak. Viszont van egy srác akivel ő most lehet, hogy összefog jönni, és engem ez zavar, pedig tudom, hogy köztünk úgysem lenne semmi. De nem értem, miért zavar ez engem ennyire, ha tudom, hogy csak barátok lehetünk a lánnyal?

2012. máj. 22. 13:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha felnőttek vagytok már, akkor mit számít a távolság? El tudtok költözni!
2012. jún. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
msn az már olyan lejárt...
2012. jún. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Normális, viszont ha nem juttok semmire akkor felesleget tartani a kapcsolatot ha csak fájna. Tudom miről beszélek... Egyszeri talit lehet megérne. Nem jó olyannal ismerkedni akivel kezdettől fogva lehet tudni, hogy csak fájdalommal járna a távolság miatt. Ha nem megoldható tovább kell állni egyből, aki messze van az max beszélgetésre jó.
2012. jún. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
6.: Találkozzatok félúton!
2012. jún. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet, van egy srác, aki az ország másik felén lakik, kb. 4,5 óra...de én ezt az utat is megtenném érte minden gondolkodás nélkül (még akkor is, ha csak legjobb barátom lenne), de így, hogy többet érzek, még kevesebbet habozok...mert szeretem! :)
2012. jún. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!