Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég ismertem meg egy fiút....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég ismertem meg egy fiút. Még nem vagyok belé szerelmes, de nagyon erősen vonzódom hozzá. Imádom ahogy átölel, ahogy megcsókol, de még nem érzek szerelmet. Ez baj? Lehet ebből szerelem?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet
2009. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Nem baj egyáltalán az amit érzel.Ez már amit érzel jele a ragaszkodásnak a fiú iránt.Kis idővel biztosan kifog alakulni a szerelem csak adjál neki egy kis időt.Ha ő is így érez akkot tuti rátok talál a szerelem.Úgyhogy no para:)

2009. dec. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1 éve és 2 hónapja ezt érzem.

Imádok vele lenni, és csókolózni, de nem vagyunk együtt.


Szerintem normális..;)

2010. jan. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó,hogyhogy nem vagytok akkor együtt?


Kérdezőnek: Hogy lenne baj? :D Kis idő kell még,és úszni fogsz a szerelemtől :)

2010. jan. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!